Mario Gomez:

Yavru Kartal Dergisi’nden Gökdeniz Nalbant ve Yasin Türk ’e mütekellim Mario Gomez, bu mevsim şampiyonluğun sunma balaban favorisinin Beşiktaş olduğunu söyledi.

Mario Gomez, röportajında Almanya Ligi ile Türkiye Ligi’ni kıyaslarken, “Almanya tabiatıyla kim haddinden fazla birinci sınıf tıpkısı ayak topu anlayışının sergilendiği, adeta ayrımsız ayak topu ülkesi… Ama hangi olursa olsun tümce eninde sonunda Bayern Münih ’in böke olacağını biliyor. Ama Türkiye ligine heyecan katan özdek şu; ligin böylecene ipi kimin göğüsleyeceği kesinlikle önceleri hesap pusulası edilemez. Bu bile tahammülfersa tıpkısı heyecan katıyor Türkiye ligine.” ifadelerini kullandı.

Mario Gomez, Beşiktaş’la ilgilendiren tıpkısı soru üzerine ise “Beşiktaş şu anda ligte oynayan yeryüzü seyredeğer futbolu sergiliyor, bu rakip taraftarların dahi çoğunun kabul ettiği ayrımsız ana. Dolayısıyla Beşiktaş ’ta şekil giyen gelişigüzel topçu işini gani yapıyor demektir. Ekip namına çok iyiyiz ve bökelik amacıyla bile motivasyonumuzun bütün olduğunu düşünüyorum, yeter kim Beşiktaş taraftarı üstelik bilcümle yanımızda olduklarını hissettirsin.” cevabını verdi.

Bir Cevap Yazın