Martin Caceres kimin olacak?

Takvim’bile saha alan habere bakarak Zerrin -Lacivertli yönetimin 1 ay önce ilişki kurduğu Martin Caceres’e Beşiktaş dahi iştahlı oldu… Zerrin-Lacivertli idare 15 dönme zarfında İtalya’ya çıkarma yapacak… Milan’ın de öneri yapmaya hazırlandığı Juventuslu aktör için önce görüşmeyi Terraneo yaptı. Makarnacı sportif direktöre Juventus olumlu karşılık verdi. Kartal üstelik teklifini iletti…

Makarnacı basını, Süper Lig’da önderlik mücadelesi özne Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın Juventus’lu Martin Caceres’i kadrosuna yedirmek üzere çekişme verdiğini iddia etti. Sakatlıklar ve formsuzluk dolayısıyla bu sezon yalnızca 3 pik çıkabilen Uruguaylı yıldızın zaman böylelikle Juventus ile sözleşmesinin sona ereceğinin hatılatıldığı haberde bu durumu fırsata yöneltmek talip Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin alıntı için Juventus’un kapısını çaldığı belirtildi. Teknik Direktör Pereira’nın savunmaya takviye istediğini doğacak süren İtalyanlar, Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo’nun Juventus ile geçmiş resmi teması yaptığını vurgularken, Juventus’un kapıyı 3 milyon eurodan açtığı belirtildi. Beşiktaş’ın de kısa süre bilahare resmi girişimi yapacağı kaydedildi. Serie A’birlikte zehir günler nâkil Milan’ın birlikte 28 yaşındaki Caceres için girişimde bulunacağı öğrenildi.

15 DÖNEM ZARFINDA FENERBAHÇE İTALYA’YA GİDİYOR

Tıpkısı ayrıksı Italyan kaynakta meydan düz haberde Milan ve Fenerbahçe’nin Caceres transferinde Beşiktaş’tan daha önde olduğu belirtildi. Ancak Fenerbahçe Yönetimi’nin geçtiğimiz ay Caceres ile ilişki kurduğu ve yıldız oyuncuyla yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği kaydedildi. Sportif Yönetmen Terraneo’nun Juvertus ile yaptığı görüşmelerden birlikte müspet yanıtla ayrıldığı belirtilirken, Fenerbahçe’nin 15 ahit içersinde bu nakil üzere İtalya’ya gideceği kanıt edildi.

JUVE’DEN AYRILACAK

Sözleşmesi mevsim böylelikle bitecek olan Caceres Juventus’tan ayrılma planları yapıyor. Maharet yıldız bilimi ile arası bire bir türlü düzelmeyen kader oyuncu geçtiğimiz ay Fenerbahçe yönetimi ile kontak kurmuştu.

Bir Cevap Yazın