Medjani, Aslan’ın yıpranmamış gözdesi

Takvim’de saha düzlük habere göre ezeli rakiplerinin gerisinde ligi strateji eden Galatasaray, devre arası transferi üzere düğmeye bastı.

Maliyet açısından pahalı isimlere yönelmeyecek olan Zerrin-Kırmızılı ekipte önce sırada Trabzonspor’dan ayrılan Carl Medjani var. Bonservisi elinde mevcut Cezayirli oyuncu Galatasaray’a gelmeye yunak baktığı kaydedildi.

Sarı-Kırmızılı ekibin listesende bulunun değişik futbolcular ise M’bia ve Donk. Yaz döneminde bonservisi elinde olan M’Bia ile musahabe sağlayan ancak transfer etmeyen soluk-kırmızılılar, 29 yaşındaki futbolcunun Trabzon’daki performansının gördükten sonraları gene listeye aldı. Yumruk eyyam geçiren bordo-mavili takımda futbolcular teker tekerlek gemiyi terkederken, M’Bia’nın transferinde zorlanılması beklenmiyor. Aslan’ın gayrı bir adayı Kasımpaşa’nın felek futbolcusu Ryan Donk.

RİZESPOR’DAN ŞAŞIRTI 2 KIŞIOĞLU: “KWEUKE VE EREN”

Mustafa Denizli’nin Türkiye’de son çalıştırdığı topluluk olan Rizespor’dan iki şaşirti benibeşer meram tahtasına koyuldu: Leonard Kweuke ve Aziz Albayrak. Devir arasında canlı, kule benzeri forvet para aktarımı girmek isteyen zerrin-kırmızılılar Kweuke’yi radarına alırken, ılımlı sahayı üstelik Aziz Albayrak ile pekiştirmek istiyor. Kweuke, “Galatasaray’üstelik tavlamak ki istemez! Eğer devre arasında hakeza ayrımsız öneri gelirse hem yönetimimizle hemde beceri heyetimizle görüşürüm” açıklamasında bulunmuştu.

Bir Cevap Yazın