Medya Kompetanı yazıyor!…. Büyük Kırca Show TV’den gönderiliyor mu?..

MUALLA KIRCA, SHOW TV ’DEN GÖNDERİLİYOR MU?

Show TV ’de sular durulmuyor; “Dünya krizi” elan tamam anlamıyla çözülememişken şimdilerde bir eksantrik külfet kapıda! 

Saner Ayar gittikten sonradan dümeni devralan Haluk Yumuşak ’in, operasyon üzere düğmeye bastığı, aşikar!

Yaz ortasında 18.30 ’un anlamı hangi?

Operasyonun birinci aşaması bu!
Fen merkezinden tasalı olan Haluk Latifçe, asıl haberi, da üstelik yaz ortasında 18.30 ’a çekerek evvel adımı attı. Seyircinin az olduğu benzeri slotta yayınlanan dergi, seçkin güzeşte bölüm zaman kaybediyor!

İkinci aşamaya dikkat
 
Yüksek Kırca ve ekibinin, “prime time”dan uzaklaştırıldığı ortada… İkinci etap, süre özet, olacak. Düşük reytingler öne sürülerek, bülten kısaltılacak.

Üçüncü aşamada dip dümen devreye girecek

Haluk Maskara, üçüncü ve akıbet aşamada cümlesi peş yönetime atacak. Ali Kırca ’yı, kanalın, Ankara ’daki prestiji üzere markajcı Çukurova Grubu, iki kez düşünecek! Yöneltme fikri benimsenmeyecek; tıpkı bambaşka teklif sunulacak becerikli haberciye… 

Sky Türk ’e gider mi? 

Yüksek Kırca ’ya, Çukurova Grubu ’nun bilim kanalı Sky Türk ’e nakil olması, teklif edilecek. Kırca birlikte ya “evet” ya birlikte “yarayışlı” diyecek. Gelin görün ki; Haluk Güzel ’mağara planı, başarıyla sonlanmış olacak. 

Ulvi Kırca, bütçe dengesini bozuyor

Show TV, Mürtefi Kırca ’ya yoğun bire bir bütçe ayırıyor. Buna, haber merkezi giderleri üstelik karışma edildiğinde dengeler ast üst oluyor. Ulu Kırca ’nın kötünün iyisine razı olup, Sky Türk ’e henüz doğru şartlarda transferi gerçekleştirilirse Show TV şen bire bir içki alacak. 

Veri merkezi lağvedilir mi?

Show TV Selen Merkezi ’nin lağvedilmesi, fikri bire bir kenarda tutuluyor. Bu durumda temel bilgi saatinde Sky Türk ’le ortak yapıt yapılabilir. Spor bülteninin Loda TV ’den eş yayınla yapıldığını biliyoruz. Aha asıl olgun bülteni de bu formatta ekrana gelebilir…

Dünya Ilıcalı nereye koşuyor? 

“Dünya Ilıcalı meselesi”ne dayalı özel malumatımı üstelik çokça yakında yine bu köşede sizlerle paylaşağım…     

Dostça takı

Iletişim Araçları Kompetanı
medyakompetani@hotmail.com

Bir Cevap Yazın