Medyahamami.com geliyor!…

Bugüne kadar bir nice meslektaşımız çeşitli medya siteleri kurarak sektörün içindeki çarpıklıkları gözler önüne sermek üzere yola çıktılar ama gelin görün kim zaman zarfında çarpıklıkların tıpkısı parçası olup çıktılar.
 
Baktık muhit kir pis içre topyekun benzeri temizliğe ihtiyaç var. Baktık ki ayrımsız ahit cağaloğlu hamamından çıkmayan gazeteciler hamamın yolunu unutmuşlar. Nede olsa bundan sonra iletişim araçları binalarında daha çok saunalar, hamamlar, havuzlar mevcut.
 
Kâin mevcut olmasına dahi kimsenin kirinden pisinden kurtulmaya niteyi namevcut bizde bire bir sıhhat yapalım ve açtığımız hamamda onları iki sudan geçirip lekesiz yapalım istedik. Tellaklarımız bu işin piri, keselemeye başladıklarında sizde göreceksiniz ki hangi müzahrefat dökülecek.
 
Sitemizde iftiraya, karalamaya, çamur atmaya, bütün bütün baltalamak için maksat almaya, çıkar için bilgelik yapmaya, patika onurunu ayaklar altına almaya yönelik tek bili meydan almayacak. Sitede yayınlanan seçme bili temeli akva, araştırılması işlenmiş, doğrulatılmış içeriklerle yayınlanacak.
 
2010 yılında temellerini attığımız tekstil tamamlandı, çıktı yayına hazırız. Tığ medyanın doğruları üzere buradayız amacımız sadece sektöre bakım, kimsenin adamı değiliz olmayacağız.
 
www.medyahamami.com çokça geçenlerde yayında.
 
Saygılarımızla…
 
ILETIŞIM ARAÇLARI HAMAMI
medyahamami@gmail.com

 

Bir Cevap Yazın