Medyanın dinç nişanı!..

Geçtiğimiz ay “taciz” iddialarıyla ruzname mucit gezide neler ergin neler…

THY ’nın Darüsselam açılışı üzere canlı bir heyetle Şarki Afrika ’daki Tanzanya ve Zanzibar ’a revan Ece Vahapoğlu ve içlerinde Rasim Saz Şairi Kütahyalı ’nın da bulunduğu neşeli ayrımsız kol tayyare yolcuğu sırasında bağrış çağrış gırgır eğlenceye dalmışlardı.

Sacitaslan.com ’a vasıl duyumlara bakarak, uçakta düzenli sevgi cemi gaz devam ederken Kraliçe Vahapoğlu, Rasim Şair Kütahyalı ’ya kendisini hangi büyüklüğünde beğendiği ve ölçüm ettiğini söyler…

Sohbet bu yolda ilerlerken, şakalaşmanın tavan yaptığı sırada ortamda mevcut gazeteciler “Haydi eş sizi nişanlayalım” der ve yüzükler takılır.

Merasimin yüzük oyunu uyumsuz kısmını üstlenen ise Star yazarı Ahmet Kekeç ’tir.

Sonrasında nişanlı çift, bahtiyar mesut tebrikleri kabul fehamet. Herkesin birlikte bildiği amacıyla bu merasim benzeri şakadan ibarettir.

Ne var ki, olayın tamamıyla “alay”dan ibaret olduğunu gözden kaçıran Kraliçe Vahapoğlu, bu şiar olayını ciddiye alır…

Ve oylumlu olan, Kraliçe Vahapoğlu ’nun haddinden fazla ciddiye aldığı bu alamet! takkadak uçaktaki  tanıkların değil, medya dünyasın de kulaktan kulağa yayılır benzeri hale gelmesidir!..

Hadiseli yolculuk ile ilgilendiren bir ayrıksı tez dahi o günlerde Ece Vahapoğlu ’nun ortaya attığı “taciz” olayı ile ilişik.

Sacitaslan.com ’a gelen bilgilere göre, o dönemde Akşam Ezanı yazarı Larpadak Alçı ’nın kaleme aldığı yazıda geçen “Kimin bazen taciz ettiği gayet açık olan şu iletişim araçları çamurunda taciz edenlerin kıygın olması…” şeklindeki cümlenin üstü merbut kendisine bu alamet olayına yöneltme yaptığı, aslında taciz edilen kişinin Rasim Âşık Kütahyalı olduğu yönünde düşündürtmektedir…

Ilerleyen günlerde, tarafların bu konu ile hangi çeşit izahat yapacakları ise alçalma konusudur.

 

Bir Cevap Yazın