Mehmet Baransu ve Önder Aytaç gözaltına makbuz

Dışişleri Bakanlığında yapılan asayiş toplantısının yasa dışı dinlenmesinden, elan ilk yaptığı benzeri göstergeç programında haberi olduğu intibası uyandıran Aytaç’ın Ankara’bile gözaltına alındığı öğrenildi.

Bozuk benzeri güven mensubu olan Alemdar Aytaç Samanyolu ekranlarında 26.03.2014 tarihinde yayınlanan canlı yayın programında Türkiye’nin Suriye’ye askeri tıpkısı faaliyetler yapmaya hazırlandığını sav etmişti.

BARANSU DAHI GÖZALTINDA, EMRE APTAL KAÇTI

Antrparantez Yan Gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun de gözaltına alındığı bildirildi. Için yakalama kararı bulunan bire bir sair gazeteci Emre Akil ise, şu anda Brüksel’de olduğu amacıyla gözaltına alınamadı. Emre Çokbilmiş, gözaltılardan yaklaşık bir hafta ilk Belçika’nın başkenti Brüksel’e gitmişti. Sosyal medyada akkındaki “operasyondan kaçtığı” iddialarına “Intihabat için düşüncesiz deöneceğim” şeklinde değer vermişti.

Önder Aytaç gürültülü kayıtlarını pekâlâ hesap etti?

Alemdar Aytaç, bugün ortaya sâdır skandal gürültülü kayıtlarını birgün önce Gökyolu Haber’de birebir anlatmış.

17 Ara sürecinden bügüne büyüklüğünde Türkiye’yi yıkmaya ve yönetilemez tıpkı arkaç getirmeye etkin dış güçlerle ahali ele vermiş olan paralel yapının sonuç hainliği asayiş toplantısını illegal tıpkısı şekilde dinleyerek internete servis etmesi oldu. Eyyam ilkin planlanan bu rezil tonga, Önder Aytaç tarafından Ehil medyasının kanalı Gökyolu Haber’de elan kayıtlar internete düşmeden neredeyse birebire mümasil şekilde anlatıldı.

Global güçlerin maşası haline mevrut koşut yapı, seçimlere şaibe belemek ve yasadışı dinlemelerle elde ettikleri kayıtlarla Türkiye’nin itibarına hayalet hafifletmek üzere seçkin tip çabayı gider ediyor görünüyor. Teşekkül cümle finans ve medya kuruluşlarıyla YANLIŞSIZ Öğür hükümetine ve milli iradeye haincesine saldırıyor, menfaatleri için ellerinden geleni yapıyor.

Bozuk aynı güven mensubu olan Önder Aytaç’ın ise Samanyolu ekranlarında 26.03.2014 tarihinde yayınlanan Yakın Gelecek programında kayıtları neredeyse önden izlemişçesine yaptığı istişare sersemlik oluşturacak türden.

Alemdar Aytaç Samanyolu Haber’e mihman olduğu programda internete sakıt ve kamuoyunda Suriye kayıtları namına adlandırılan kayıtlara şiddetli eş ayrımsız miftah anlatıyor

İLLEGAL KAYITLARI ÖNCELERI NASIL BİLDİ?

Günlerdir Türkiye’nin Suriye’ye alın cenk açacağı yönünde duyum yayınlayan Ehil’e mail iletişim araçları organları, kamuoyunda hakeza bir algı oluşturmaya çalışıyor görünüyor.

Koşut çatı ise illegal aynı şekilde dinlediği asayiş toplantısını internette yayınlayınca akıllara Alemdar Aytaç’ın kayıtlar yayınlanmadan iki dönme evvel elbette olup da televizyonda adeta kayıtları ilkin dinlemiş gibi konuştuğu sorusu takılıyor.

ÖNDER AYTAÇ KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden çıkışlı olduktan sonraları mehabet bursu ile Müttehit Krallık’da Hull Üniversitesi Panel Bilgiler Fakültesi’nde doktora eğitimini tamamladı. Polis Akademisi’nde talim üyeliğinin yanında dekan yardımcılığı görevlerini yaptı. Gazi Üniversitesi’nde 4 senedir öğretim üyeliği görevi yapmakta ve Türkiye Cumhuriyeti Hars ve Turizm Bakanlığı’nda de icra vekili danışmanlığı görevini gerçekleştirmektedir. Yayımlanmış 6 kitabı ve 100 kadar makalesi vardır. Elan ilkin The New Anatolian gazetesinde köşe yazarlığı yaptıktan sonradan şuan Canip gazetesinde Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Uğraş Ofis Başkanlığı’nda Güven amiri olan Emre Akilli ile alay malay Apoletika adlı köşede fıkra yazarlığı görevini yapmaktadır. Şahika Üniversitesi’nde Mihman Akademisyen kendisine Açık Oturum Bildirişim dersi vermektedir.

SABAH

Bir Cevap Yazın