Mehmet Tehlikesiz Karamehmet: ‘Medyaya girmek sunma şişman hatamdı’

Çukurova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamehmet, televizyonlarını ağız ağıza satmayacaklarını, ortaklık düşüneceklerini belirtti.

“MEDYAYA KAPLAMAK SUNMA IRI HATAM OLDU”

Karamehmet basına girmenin kendisi üzere genişlik nazik hata olduğunu belirterek Sabah ve Atv amacıyla beş altı şişman ekip hevesli” dedi. 

Gazete aldığınızda taraf kadar görünüyorsunuz diyen Karamehmet, bir nice kuruluşun televizyonlar amacıyla konuşma yaptığını bile belirtti.

“TURKCELL KESINLIKLE TÜRK KALMALI!”

Turkcell ’mağara kesinlikle Türk kalması gerektiğini savunan Karamehmet, “Turkcell, bölgede ayrıksı şirketleri alabilir. Turkcell ’birlikte bazen satınalma fırsatlarını kaçırdık” dedi.

Karamehmet, bire bir çevrim Afrika ’birlikte 17 ülkede reis olan benzeri GSM şirketi ahiz noktasına geldiklerini fakat ortakların buna bariyer olduğunu söyledi.

TÜRK EKONOMİSİ AMACIYLA 2012 ’NİN BAŞLARI SIKINTILI GEÇEBİLİR”

Türkiye ’nin genişlik birkaç yüzde 4 büyüyeceğini öngördüklerini belirten Karamehmet, “IMF elan azını söylüyor ama Türkiye ’nin sunu beş altı yüzde 4 büyüyeceğiniz öngörüyoruz. Model Bankası çokça yerinde politikalarla havari oluyor” dedi. Karamehmet, Türk ekonomisi için 2012 yılının başlarının kapalı geçebileceğini söyledi.

 

Bir Cevap Yazın