Melek İpek’ten gözde izahat!..

Bugün’da kayran düzlük habere bakarak Akış Ipek’in annesi Melek Harir, Kozalak Ipek Ana Ortaklık çıkışında yaptığı açıklamada, “Atak Eş İngiltere’ye kaçmaz, kaçmadı, kaçmayacak. Çünkü kaçmasını gerektirecek hiçbir öz bulunmayan. Atak As’in içtima 7 itmam altına inseler, gökyüzüne çıksalar bire bir hatasını bulamazlar, bulamayacaklar Allah’ın izniyle. Bu gelip geçici tıpkısı aktarılma. Bunun hakkında şu anda haddinden fazla molekül söylenebilir ama söylemiyorum. Rabbim bizi sabırlı kullarından etsin.

Bunu yaptıranlarda benim düşmanım değil. İşin sunma acısı o. İki ahi cenk ediyor üzere geliyor bana ve ben üzgünüm. Benim oğlum asla ve katiyen tek vebal yapmamıştır, Allah’ın izniyle yapmayacaktır.

Bugüne kadar aile yerine yaptığımız biricik şey, ekmeğimizi paylaştık karıncayı incitmedik, hiç alt bölüm yapmadan parçalanmamış insanlara koruyucu olduk. Ve bundan sonrada hayatımız sonuna kadar aynı şekilde devam edeceğiz. Hiç kimesne bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Bunları esefle kınıyorum, ayıplıyorum. Bir dahi şurası anlatmak istiyorum bu yazılanlar, çizilenler, anlatılanlar var evet bize yakışmadı, yapışmayacakta. Sivrisineğin vızıltısı kadarda tesiri namevcut. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. Allah’a yaşama olun” dedi.

Bir Cevap Yazın