MELİH GÖKÇEK İLE MISYON DÜNDAR BİRBİRİNE GİRDİ!..

Film Yıldızı Ana Marifet Bülteni ilginç ayrımsız polemiğe tayf oldu. Murat Dündar ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek arasındaki gerilim tırmanıyor.

Iletişim Araçları epey eğlenceli bire bir polemikle tanışıyor. CHP’nin Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlattığı ‘gecekondu açılımı’ enteresan tıpkı şekilde Melih Gökçek ve Maksat Dündar beyninde ayrımsız polemiğe neden oldu. Melih Gökçek, CHP’nin gecekendu açılımını  ‘tiyatro oyunu’ olarak tanımladı ve Kemal kılıçdaroğlu’ndan çabucacık karşılık geldi. Fakat Gökçek zaman Kılıçdaroğlu’nu cevaplarken sözü Film Yıldızı TV ve Tasavvur Dündar’a getirdi. Dündar’ın STAR TV’nin yanlı tıpkısı im yaptığını sav etti. Yetmedi ‘bakalım Kasıt Dündar ve Film Yıldızı TV CHP’nin gecekondu açılımında yaşadıklarını verecek mi? Göreceğiz….’ dedi. Gökçek Film Yıldızı TV’nin ‘kondu açılımı’ habelerini dahi şürekâ namına verdiğini ve Dündar ile Kılıçdaroğlu’nun haberleri alay malay hazırladıklarını argüman etti.

Uğur Dündar ise hem Gökçek’in bu açıklamalarını hem da Kılıçdaroğlu’nun gecekondu ziyaretindeki edisyon anlarını ekrana getirdi. Yetmedi Gökçek ile ilişkin ilginç bire bir anısını de anlattı.

IŞTE O ANLAR TUTKUN OLMAK ÜZERE TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın