Memet Güler Acun Ilıcalı’nın yıpranmamış projesini yazdı

Sessiz ve içten gitti Dünya bu kat. Haftalardır Avrupa ’dan Amerika ’evet, kıtadan kıtaya gezi etti. Ekibiyle kesintisiz çalıştı; bu yeni projesi amacıyla çalışma verdi. Önceki devir kafasındaki projeyi oluşturmuş ve aklındaki takımı tamamen kurmuş olmanın mutluluğuyla anlattı projesini.

Sesinde, eskimemiş yarışmasının başlangıcının düğmesine basmış olmanın neşesi, coşkusu ve heyecanı vardı. Uzatmayalım ve çarçabuk Dünya ’un ‘Namevcut Hakeza Benzeri Raks ’ adını verdiği kullanılmamış yarışmasının ayrıntılarını anlatmaya başlayalım. Önce işin toplumsal yük yanından başlayalım. Yarışmadan elde edilecek birlik dirimlik 0-6 yaş arasındaki sem sakat ayrıntılar üzere yaptırılacak bir okula harcanacak. Jüri koltuklarında ise Belçika ’dahi yüz kere bir numara ergin ve oradaki yarışmada dahi düz alan Leila Akçelik ve İngiltere ’nin yeryüzü haddinden fazla maruf dans hocası Darren Bennett ’in birlikte Tan Sağtürk ve Sait Sökmen vadi matlup.

Peki dans edecek isimler kimler olacak? Şahsiyet bir takım kurmuş Dünya. Filhakika bu yüzden “Kafamdaki rüya takımını kurdum” diyor evet konusunda basa basa. Güneri Cıvaoğlu, Nilgün Belgün, Azra Akış, Burcu Esmersoy, Çam Sakızı, Kavi Arolat, Burcu Zaman, Boğanak Kozanoğlu, Gidişat Taşpınar, Çokluk Büyükuncu, Sibel Arna, Develik Joy Foster ve Pascal Nouma ‘Yok Böyle Aynı Raks ’ amacıyla, yeni bire bir meslek için, seyirciye sevinçli bire bir yarışma izlettirmek için ekranda olacaklar. Yarış bu ayın böylece Show ’dahi başlayacak. Önümüzdeki günlerde yarışmacılar Acun yoluyla kampa alınacak ve yarışma için son sürat tedbir çalışmalarına başlanacak. Yarışmayı Acun sunacak, Var mısın Yok musun ’dan hatırladığımız Hanzade Durmuş ise sunumda Acun ’un yardımcısı olacak. Zekâ adamakıllı, kol sağlam, hele tıpkısı de çocuklarımız amacıyla okul yaptırılacak olması işi elan birlikte manidar kılıyor. Bize dahi daha çok bu ayın sonunu yoklamak kalıyor. Hadi hayırlısı…

Memet Güler

Bir Cevap Yazın