Metin saçlar üzere hususi tüyolar!

Sözcü’üstelik kayran kayran habere göre saç deriniz kuruyor ve kaşınıyor ise, başınızı elma sirkesiyle yıkayın. Elma sirkesi kaşıntınızın kesilmesine apotr olacak, kuruluğu birlikte giderecektir.

Saçınız daim karışıyor ve ağırlık mu taranıyor? gelişigüzel saç kreminden haddinden fazla bir iki tıpkısı miktarı spreyli ayrımsız şişeye koyun. Akarsu ekleyin ve domuzuna çalkalayarak kullanın.

Kepekten sakınmak üzere ise bal kullanın! Çeyrek bardak hamam suda bir kaşık balı eritin. Parmaklarınızla saç diplerinize masaj yaparak bu karışımı pir yedirin. Elan sonraları saçınızı yıkayıp durulayın. Durumun değiştiğini serian ayırt edeceksiniz…

Hepiniz teferruatlı ve metin aynı saça iyesi olmak için onu sürekli kestirmeniz gerektiğini duyarsınız. Gerçekte sonsuz saçınızı sezmek yemeden içmeden onun elan bodur olmasını sağlar. Mıhlı olması ile tek ilgisi yoktur.

Saç uzunluğu kafanızın şekli ve genişliği ile orantılıdır ve eskimemiş teknolojilerle birlikte bunu değiştirmenize imkân yoktur. Zinde ya üstelik sağlıksız saç yoktur. Saçımız haddizatında ölüdür. Ölmüş olmasaydı kesildiğinde canımız yanmaz mıydı?

Şayet saçlarınızın ucu kırılmamışsa ya da boyama yüzünden hasar görmemişse onu daim kestirip sağlıklı ve detaylı yapmaya harıldamak yanlış benzeri husus. Takkadak stil değişikliği düşünenler üzere yoğun saç kestirilmesi önerilebilir. Saçınızın mıhlı olması için yapabilecekleriniz:

– Saçınızı aşkın taramayın. Elden gerektiğinde dalan yöneltmek amacıyla tarayın.

– Nitelikli bire bir ayak tarağı evet dahi fırça kullanın. Keskin metal ya bile plastik uçlar saçlarınızın uçlarının kırılmasına illet tamam.

– Kaliteli saç ürünleri kullanın. Çoğu ahzüita merkezlerinde satılan şampuan ve saç ürünleri aslında birçok dağ kimyasal maddeyi içlerinde bulunduruyor. Söz Temsili ‘ammonium laurel sulfate ’ evet da silikon içeren ürünler saçınızı kurutarak henüz macerasız kırılmasına hastalık olabiliyor. İçlerinde bir nice apotr madde bulunduğunu tez fail bu ürünler saçınız üzere haddizatında sunma nazik tehlikeyi oluşturuyor.

Saçınızı bitli bantlarla toplamayın. Bırakın abat kalsın. Bu zümre cem şekilleri da kırılmalara sebep oluyor.

Bir Cevap Yazın