Mevlüt Tezel: ‘Arman ve Özyılmazel ne iş yapar?’

Arman ve Özyılmazel hangi aksiyon yapar?

“Bu bile soru mu demincek?” demeyin! Peki, ikisi dahi gazeteci… Ayşe Özyılmazel antrparantez göstergeç sunucusu ve şarkıcı.

Fakat Ayşe Arman ve Ayşe Özyılmazel’in, Nurseli İdiz’in Çeşme’bile çekilen görüntülerine verdikleri tepkilerin gazetecilikle uzaktan yakından alakası yok!

FELAKET KUSMUŞ

Arman, “O fotoğrafları calip bacanak! Git anüs çek, meme çek, ne halt edersen deri ama o kadını abat bırak” demiş. Yani İdiz’in fotoğraflarını çekici muhabire öfke kusmuş.
Arman’a gazeteciliğin kuralları için ahkâm kesecek değilim. Kendisi üstelik biliyor; muhabirliğin malumat değeri olan değme şeyin görüntüsünü koparmak olduğunu…
İdiz’in Çeşme görüntüleri koca ayrımsız haber. Anlaşılan bu yaz arz çok bu bili konuşulacak. Ancak Arman’a bakarak İdiz’in bu fotoğrafları çekilmemeli. Ongun o ant, Arman dahi İdiz’le röportaj yapmasaydı!
Oh ne iyice iş…
Haberi yapana kız, sonra o haberin etinden sütünden faydalan.
Aklı Sıra magazini aşağılıyor amma matrak duruma düşüyor. Çünkü magazinin kralını Arman yapıyor.

AFERIN VALLA!

Ayşe Özyılmazel ise programında İdiz’in Pınar görüntüleri üzere ağladı. Ağlarken da “Aceleten bitti, çöktü… Ne bitti? Hangi yaşandığını biliyor muyuz? Ne yaşadı bu avrat acep?” diyordu.
Vallahi, ben dünya üstünde hiçbir muhabirin İdiz’in alkolden masaya yapışmış halinin fotoğrafını çekmeden geçmiş, yanına gidip “Nurseli Hanım fotoğrafınızı çekeceğim ama öncesinde ne yaşadığınızı bellemek istiyorum?” diyeceğini sanmıyorum.
Özyılmazel’in “Tiksinti ediyorum bu haberlerden” sözüne ise hiç girmiyorum. Özyılmazel adlı olmakla, gazeteci kalkışmak ortada bire bir dilemma yaşıyor!
Programda sunu haddinden fazla ilgimi çekici şeyse, Özyılmazel ağlamadan evvel fonda verilen birey piyano melodileriydi. Sanki programın yönetmeni Özyılmazel’in birazdan ağlayacağını hissetmiş evet üstelik ağlaması üzere elinden geleni yapıyor gibiydi.
Tallahi aferin!
Hakeza yönetmen, temas programa geçişsiz.

MEVLÜT TEZEL

 

Bir Cevap Yazın