Mezoliftingi keşfedin!..

Kış iyisiyle kötüsüyle geride kaldı ama kışın ajanda bıraktığı göz torbaları, kışın bir zahirî ayrımsız kaybolan ruz izleri ya da sivilce izlerinden kurtulamıyoruz. Işte bu yüzden kendimizi bu izlerden kurtaracak yöntemler arayıp duruyoruz. Kimi çalışkan oluyor kiminin ise esamesi da okunmuyor.

Gerek eş isterse erkek aynaya baktığında geçmişe dair tek tıpkısı iz üstelik gidermek istemez. Zımnında avrat ve erkekleri nadiren bile olsa tıpkısı paydada fethetmek print değil. Tıpkısı noktada buluştuğumuz konuların başında kendimize verdiğimiz derece geliyor. Ayrımsız geçmişin izlerinden ayrılmak amacıyla harcadığımız çaba kadar… Eski günlerin, önceki ayların yüzümüzde bıraktığı ayn torbalarından, gün izlerinden, sivilce izlerinden kurtulmak isteyenler için size sunacağım yöntemlerden biri da mezolifting…

“Nedir bu mezolifting? Hangi işe kazanım? Kimler ne bölgelerine yapabilir?” gibi sorular dönüp duruyor belki kafanızda ama içiniz abat olsun ihtiyacı olan herkesin yaptırabileceği ayrımsız formül. Ama özen edilmesi gereken bir konu var o de uygulamayı işleyen eksper can. Ne yaptırırsanız yaptırın güvendiğiniz, ehlihibre, akıllıca olan ellerde yaptırmanız sağlık açısından akıbet mertebe makro.

Gelelim mezolifting uygulamasına yani mezolift namına adlandırdığımız yüz mezoterapisine… Gözaltı torbalarının görünümünün azalmasına, gündüz ve sivilce izlerinin açılmasına, salpa dokuların sıkılaşmasına ve deformasyonların azalmasına yardımcı peki. Kışın yıprattığı ciltleri kendine getirmesi için dahi berenarı enerjik ve huzur ile başvuru edebileceğim aynı uygulama.

Pekâlâ uygulandığına gelince mezoterapide, kap içine tabii maddeler daraç enjeksiyon vasıtasıyla iletilir ve alt tabakada nesiç yenilenmesi sağlanır. Mezoterapiyle enjekte edilen maddelerin karışımı, daha aşkın kolajen oluşturarak ve elastin kalitesini artırarak derinin yapısını sağlamlaştırır. Küsurat oksijenlenme dolayısıyla da kap haddinden fazla henüz dosdoğru, parlak ve tazelenmiş görünmeye başlar.

Mezoterapide beğenilen bu natürel maddelerin neler olduğuna gelirsek; hyaluronik asit, vitaminler, amino asitler, mineral tuzlar, koenzimler ve nükleik asitler, dimetil amino alkol (DMAE) dir. Mezoterapide da çalışkan maddelerden biri olan hyaluronik asiten bebeklerin cildinde bulunuyor ve bu akman madde, bebeksi bire bir cildin de anahtarı.

Düşlerini kurduğumuz temiz, arınmış, etkili, torbasız, lekesiz, izsiz ciltlere mezolifting ile yankılanmak fon değil. Dahası uygulamanın ardından bebeksi bir cilde erbap olmanın el olmadığını aynaya baktığınız anbean hissedeceksiniz. Bu hissi yaşamadan önce benzeri uzmana gitmek arkası sıra birlikte hangi istediğinizi ya birlikte neyden hoşnutsuzluk ettiğinizi, başvurduğunuz uzmana tekmil ayrıntılarıyla anlatmanız gerekecek. Ve kısa bir süre sonraları izlerden kurtulmuş tıpkısı yüzün huzuruna kavuşacaksınız.

Güzelliğinize…

PERVIN DİNÇER / AKŞAM GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın