MHP’li Celal Adan’ın üzücü günü

Hürriyet’te saha düzlük habere bakarak MHP Umumi Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehabet Adan ’ın çoklu örgen yetmezliği nedeniyle 101 yaşında hayatını kaybeden annesi Fatma Adan, güzeşte akıbet yolculuğuna uğurlandı.

Eyüp Padişah Camisi ’nde düzenlenen cenaze törenine MHP Umumi Başkanı Ihtişam Bahçeli de katıldı. Cenaze töreninde Cesamet Adan, oğulları Mücahit ve Sinan Adan ile ağabeyi Nihat Adan ’ın da aralarında bulunduğu karı fertleri cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Bahçeli da bire bir süre Adan ailesinin birlikte durdu.

Törene eski Başvekil Yardımcısı ve YANLIŞSIZ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Edip, MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Atila Kayaç, MHP Kocaeli Saylav Katışıksızlık Sancaklı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Yerey, CHP Saylav Ilhan Kesici, İstanbul Cumhuriyet Altını Başsavcısı Hadi Salihoğlu, sakat TBMM Başkanvekili Vabeste Yakut, çarkıt bakanlardan Cavit Çağlar, Mehmet Ağar, Hüsamettin Özkan, Yaşar Okuyan ve Lütfullah Kayalar, çarkıt başbakanlardan Tansu Çiller ’in eşi Özer Çiller, işadamı Eray Kapıcıoğlu ’nun de aralarında bulunduğu yöntem ve gelişim dünyasından bir nice adam katıldı.

Fatma Adan, cenaze namazının ardından Beyoğlu Kulaksız Mezarlığı ’ndaki eş kabristanına defnedildi.

Bir Cevap Yazın