Misyon Dündar’dan izah..

Misyon Dündar, ”Elimizde kaset namevcut. Hususi hayata duyduğumuz korku gereği hakeza tıpkısı kasetin varlığını duyduğumuzda seyretmeye de derece görmedik” dedi.

Dündar iddiayı şu sözlerle yalanladı:

”CHP Sedir Grup Başkanvekili Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ile mülakat yaptık. Röportajda şöyle bir enformasyon geçti. Kılıçdaroğlu, kendisine gelen ihbarlar arasında özel hayat konularının üstelik bulunduğunu ve bunlara hiç onur etmediğini söyledi. Ben birlikte onun üzerine tıpkısı kişinin Nedim Şener ve bana birlikte DOĞRU Partili aynı milletvekilinin Moskof hanay kadınlarıyla alemi sırasında fariğ görüntülerinin bulunduğunu söylediğini aktardım. Tığ bu kaseti almayı akseptans etmediğimiz üzere seyretmeye değer de görmedik. Yani reddettik.

Benim bu açıklamam gâh genel ağ siteleri aracılığıyla güya elimizde DÜRÜST Partili milletvekilinin eşey kaseti varmış üzere çarpıtıldı. Oysa tığ hususi hayatlara duyduğumuz tırsmak dolayısıyla anılmış İSKİ skandalı haberini dahi atlamış bire bir ekibiz. İSKİ skandalı haberi Nurdan Erbuğ aracılığıyla bize iletildiğinde  telefona sâdır arkadaşımız ”Maksat Bey’in bize stabil talimatı var, biz özel yaşam konularıyla asla ilgilenmeyiz” deyip telefonu yüzüne kapatmış, Nurdan Erbuğ da haberi merhum Yıldırım Çavlı’ya vererek onun yılın gazetecilik ödüllerini kazanmasını sağlamıştı. Özetle elimizde kaset maset namevcut.”

Özgürlük

Bir Cevap Yazın