Moderatör Titrek Bahtiyar aşka geldi!

Titrek Bahtiyar, hususi benzeri TV kanalında moderatörü olduğu programda kendisi karşı iftira atıldığı iddiasıyla “handeozkull” isimli sosyal iletişim araçları kullanıcısını savcılığa yakınma etmişti.

Fenomen, 5 Mayıs’ta yaşandı. TV’de programın devam ettiği tam “handeozkull” isimli içtimai iletişim araçları kullanıcısı, “Fırat Bozfırat ile Esennur’un evliliğinin bitmesine etmen olan Lerzan Mutlu, neden tertemiz kadını oynuyor?” şeklinde ayrımsız paylaşımda bulundu.

Titrek Mutlu bu paylaşımın gerçeğe aykırı olduğunu ve kendisini amiyane tenkis etmek için atılan benzeri iftira olduğunu belirterek, iddiayı atan kişinin peşine düştü. Durumu tepkili uçak hızıyla savcılığa taşıyan Mutlu, açkı ürünü olduğunu iddia ettiği bu beyanların bühtan niteliğinde olduğunu, manevi yerine dip bir tartı yaşadığını ati sürüp “handeozkull” isimli toplumsal medya kullanıcısından müşteki olduğunu belirtti.

Ayrıca ünlülerin mimarı namına maruf Fırat Bozfırat’ın bekâr olduğunu, dolayısıyla bu durumun asılsız olduğunu kaydetti. 

YeniYüzyıl Gazetesi’nde bugün “Moderatör Titrek Aşka Geldi” başlığıyla bu konuya dayalı tıpkısı haber yayınlandı.

Haberi TVEm’de ekrana gelen “Her Şeyi Konuşalım” ismindeki programına taşıyan adlı gazeteci Uçucu Işıksaçan; aynı otel lobisinde Lerzan Mutlu ve Fırat Bozfırat’ın hamam kontak görüntülerinden karelere vadi vererek; adlı mimarın yakınlarından Titrek Bahtiyar’ya yönelik tehditlerin geldiğini zımnında bu görüntülerin çekildiği tarihte Bozfırat’ın evli olduğu ihtimalinin erdemli olduğunu söyleyerek haddinden fazla çarpıcı açıklamalar yaptı…

Programdan görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın