Motorin karşılığında atak fuhuş!..

İHA’da saha alan habere bakarak, fenomen, Seyhan ilçesine tutkun Yeşiloba Mahallesi’nde meydana geldi.

İddiaya göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Idarehane Müdürlüğü’ne sınırlanmış Aktöre Departman Amirliği ekiplerine Osman A. (51), minibüsünde Seda P. (34) ile Ayşe Y. (46) isimli iki kadına fuhuş yaptırdığı ihbarını aldı.

Polis Güçleri, ihbar konusunda harekete geçerek zanlıyı takibe başladı. Savcılıktan alınan izinle kamera kılığına giren polis, telefonla ulaştığı zanlıyla bölüm yapıp avrat başına 150 liraya anlaştı. Meşkûk, minibüsünün bulunduğu adresi verdi. Polis Güçleri, adrese gidip daha başlangıçta saf numaraları alınmış paraları zanlıya verip minibüste bekleyen kadınların yanına gitti. Polis Güçleri kadınları da görünce kimliğini çıkartıp polis güçleri olduğunu belirtti. Zanlı, suç üstü yakalanmasına rağmen fuhuş yaptırmadığını argüman ederek, “Burada hakeza benzeri madde olmaz” dedi.

Meşkûk ve iki avrat ifadeleri darılmak için emniyete götürüldü. Kadınlardan Ses P, “Biz Osman ile arkadaş hayatı yaşıyoruz. Bunun karşılığında minibüsünde fuhuş yaparak servet kazanıyorum. Ego hem onunla alay malay oluyorum hem birlikte fuhuş yapıyorum” dediği öğrenildi. Başka eş Ayşe Y. iseOsman benden para almıyor ben minibüsünün mazotunu dolduruyorum o bile benim minibüste fuhuş yapmamı sağlıyor. Bunun karşılığı benden dünyalık değil mazot alıyor” dediği belirlendi. Meşkûk ise suçlamaları kabul etmedi. Şüpheli ifadesinin ardından “fuhuşa düzlük ulaşmak ve ara bulucu olmak” suçlamalarıyla adliyeye sevk edildi.

Bir Cevap Yazın