Muammer Ketenci Show TV’de kimden torpilli?…

Eyy… Show TV yöneticileri!..

Kimdir bu “Dabbetül-yer” kalburüstü, etek bağı bıyıklı delikanlı!..

Necidir bu “atını” kaybetmiş! kovboy berceste yara Cemil İpekçi!..

Bu neyin modacısıdır, neyin tasarımcısıdır?…

Show TV ’da kimden torpillidir?…

Yoksa torpili yükseklerden mi gelmektedir?..

Himaye ve Genel Müdür kademesi bu görüntü kirliliğine pekâlâ müsade kıymet?..

Mustafa Kemal Atatürk ile Anlaklı Müren ’i aynı kefeye koyan! ağzından çıkanı kulağı duymayan, sözde tasar çizimci! (ne tasarladığı tartışmaya münhal olan) bu adamın, sabahleyin kuşağında böylesi iddialı tıpkı programda ne işi var?..

YAŞAMIŞ KETENCİ ’DEN AKILLARA SAKINLIK VEREN POT

Kendisine çul diktirmeyen sanatçılara “nene altından payanda gösteren” ve bazılarına Vazıh Yerlitaş vasıtası ile yayılmak amacıyla, başta Nur Yerlitaş kalkışmak üzere diş geçiremediklerine açıkca yağ satan bu adamın amacı bellidir ve Show TV ’yi hüveyda kullanmaktadır!..

Hadi, bu “dabbetül-en” hakeza aynı kanalı kişi çıkarları üzere yutmak isteyebilir üstelik, siz Show Tv yönetimi kendisine kendinizi bu şekilde şüphesiz istismar ettirebilirsiniz?

Kendimi bildim bileli bu ve bunun gibiler(!) Fotoğrafçısı, terzisi, basın danışmanı, menajeri, şarkıcısı, kuaförü kısacası hangi iş yaparsa yapsınlar eğlence hayatının başına bela oldular ve bastıkları yerde “KEYIF” bitmez hale geldi!

zamanında yeryüzü popüler eğlence yeri olan Gazinoların ve o kültürünün bulunmayan olmasında büyük pay sahibi olanların şimdilerde kendilerine seçtikleri eskimemiş kurban ne efsus ki TV kanalları oldu..

Nedeniyle bu ve bunun gibilere hala ekranlarını açanlar en bir iki bunlar kadar suçludur…

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın