Müdire Hanım’ın nazik dönekliği!

Sabık cuma namazı etkin yayında Şiddetli Talih’ın evli erkekle İzmir açıklarında bir teknede görüntülendiğini rapor eden Müge Dağıstanlı bu sabahleyin; yaptığı hatanın büyüklüğünün farkında olmayarak evet de erbap olduğu balaban kompleksinden çevre anonsör Özlem Felek‘dan kül anlamıyla tıpkı kusur dilemedi.

Defa Gazetesi’nin şöhretli müdiresi tornistan yapmayı akla yatkın bularak Seren Serengil‘in yayına bağlandığı anlarda çok stresli ve kıvrak bire bir halde olduğunu vurguladı ve “Insan evli değildi. Teknenin görüntüleri yok, kavganın görüntüleri var” diyebildi.

Yeşilçam’ın adlı aktörü Salih Güney‘in “Söylemezsem Imkânsız” programında kendilerine müteveccih oldukça kaba eleştirilerini dahi serencam basamak vurdumduymazlıkla karşılayıp tek oralı olmamayı tercih eden Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı her yayınlarında olduğu kabil Cuma haset de sonuç aşama kalabalık ve oldukça stressizdiler.

SALİH GÜNEY’DEN “2.SAYFA” SUNUCULARINA AĞIR BOMBARDIMAN (VIDEO)

Konukları Yılmayan Morgül‘ü ağırlamaya hazırlandıkları esnada gayet güleryüzle isminin geçtiği haberden yağlık Seren Serengil‘i faal yayına bağladılar ve asude sakin sorularını sormaya başladılar.

Arz beş altı kendileri büyüklüğünde ekran tecrübesine sahip Seren Serengil’in “Hırslı Yıldız ile ilgili yazdığın haberin içeriği neydi?” sorusu karşısında “Ego olayın zarfında ve olayı araştırarak; Heyecan Nasip’ın İzmir açıklarında aynı teknede evli biriyle buluştuğunu yazmıştım ve bu marifet Öğün Gazetesi’nde saha aldı. Hırslı Şans’ın bire bir otelde oğluyla tatil yaparken evli ve zengin tıpkı âdem olduğu söylenen bu kişiyle berrak denizde teknede buluştukları sonradan bir otelin beachinde Hırslı Felek için cidal çıktığı haberi benim imzamla artık. Saatler ve kasetler var ortada. Zaman zaman görüntüler var.” yanıtını veren Müge Dağıstanlı ‘imzamın arkasındayım’ dediği haberin içeriğini hatırlamıyor olsa gerek bugün ‘Kavganın görüntüleri var, teknenin değil’ diyebildi. Amma gayet böbürlenerek ‘imzamın arkasındayım’ diyen Dağıstanlı stresini kulp ederek; tükürdüğünü yalamamak gayretiyle ‘Ekranlarda o kavganın görüntüleri yayınlandı. Beyninde teknede buluşma görüntüsü falanca bulunmayan. Korkunç Şans’dan binlerce defa bozukluk diliyorum” diyemedi.

Gülşen Yüksel ise ‘O benim ailemden biri. Kardeşim’ dediği Müge Dağıstanlı‘yı var kuvvetiyle savunmaya çalışırken izleyicilerin yüreğini titretti (!)

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, eş zevklere cemaat olan ve yıllarca alay malay izlence sunan bu iki gazeteci kardeşin; kimi zaman birbirileri üzerine sağa sola ettikleri laflar hafızalardaki yerini geçmiş kadar korurken demincek hep defo muntazır Tutku Yıldız’ın bu tornistana ne aksülamel vereceğini nikbet ediyor.

Seren Serengil: “Sorun açacağım”

Müge Dağıstanlı’nın etkin yayındaki açıklamalarını televizyondan izleyen Seren Serengil ise “Kayıtlı olsa lafı çevirmesi anlaşılabilir ama cuma günü kendi ağzından söyledikleri var. O cümleler milyonların izlediği deli dolu yayında sarf edildi ve bugün o sözlerinden lacerem kafasız dönüyor anlayabilmek imkansız.

Şiddetli Felek, Uçankuş’a verdiği röportajında kendisine dava açacağını söylemişti. Müge Dağıstanlı murafaa korkusundan cuma günkü sözlerinden bugün vurdumduymaz girişim attı. Şiddetli Şans’ın davasından belki kurtuldu amma benim namına; şahsımla ilgili şürekâ ve nahak yere yayına müsaade fail Kanaltürk’e ve ‘Kim Ne Derse Desin’ isimli programımda tek konuşulmamış diyaloglara neymiş konuşulmuş üzere meydan veren Nöbet Gazetesi’ne açacağım 100 bin TL’lik davadan kurtulamayacak. Konuyla ait mecmu deliller kul saklı. Cuma günü gider ettiği özlük sözlerinden çevre beni günah keçisi ilan etmesi kabul edilebilir bir molekül değil.” dedi.

MÜGE DAĞISTANLI ELAN İKİ AHIT ÖNCEKI TUTKU YILDIZ’IN EVLİ BIRE BIR ERKEKLE İZMİR AÇIKLARINDA GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ (VIDEOTEYP)

Müge Dağıstanlı cuma namazı günkü sözlerinden elbet ‘döndü’?.. Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın