Müge Anlı dizileri geride bıraktı

Metin haddinden fazla olayın ardındaki esrar perdesini aralayan başarılı gazeteci Müge Anlı izini sürdüğü cinayet dosyalarındaki başarısı ölçüm topluyor. Programında ele aldığı bire bir haddinden fazla çözülememiş dosyaları açığa çıkarması ölçüm topluyor. Bu konuların yanı sıra talih çapında bire bir haddinden fazla okula yetişek yardımları üzerine vasıtalık etmesi, yıllardır birbirlerini arayan insanlarımızın kavuşmasınada tavassut etmesi izleyicinin olağandan takdirini toplamış olsa ister. Bu yüzdendir kim bu muvaffakiyet reytinglere de olağandan yansımaya bitmeme ediyor.

DİZİLERLE YARIŞIYOR

13 Teşrinisani Çarşamba günü BÜTÜNSEL grubunda 4,14 rating ve 27,5 share ile 9′ncu, AB grubunda ise 2,99 rating ve 28,51 share ile mecmu günde 14′ncü yerine benzeri çok fiyatlı diziyi geride bırakarak şişman benzeri başarıya imza attı.

Programında adeta tıpkı polis hafiyesi kabilinden hukuka akla yatkın şekilde gündemi sarsan konuları etkin Müge Anlı, yıllardır kaliteli çizgisinden ödün vermemenin başarısını görmeye devam ediyor.

Öyle ki hem Total ’da şişman başarıyla izlenme oranına ehil olan Müge Anlı ’ya başarısından etraf tebriklerimizi iletiyoruz.

Bir Cevap Yazın