Müge Anlı düğmeye bastı, münasebetsiz yakalandı!..

İHA’birlikte yer düz habere göre polis merkezindeki ifadesinin peşi sıra adliyeye çıkarılacak olan M.K. ’nın şen tavırları dikkatlerden kaçmadı. Olayla ilgili anket sürerken, program esnasında F.U. ile alay malay çekilen fotoğrafları Müge Anlı ’evet gönderen ve Anlı ’nın çileden çıkmasına sebep olan M.K. müddeiumumi karşısına çıkacak.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

İzmir ’mağara Kiraz ilçesinde yaşanan ve Müge Anlı ’nın programına laf olan olay herkesin tepkisini çekti. 30 yaşındaki M.K ’nın, 13 yaşındaki F.U ’yu iki kamer ilk kaçırarak alıkoyduğu tez edildi. Evlenmiş boşanmış ve beş yaşında ayrımsız çocuğu olan M.K., köyde tıpkı görüngü yüzünden maznun adına yargılanıp henüz sonra günahsız bulunduğu ortaya çıkarken, bu olaydan benzeri hafta sonradan da F.U ’yu kaçıran M.K.‘dan iki aydır fen alınamıyordu.

FOTOĞRAFLARINI GÖNDERMİŞTİ

M.K., “Müge Anlı ile Şekerli Sert” programına F.U. ile alay malay çekilen fotoğraflarını gönderdi. Fotoğrafı yayınladıktan sonra Müge Anlı “Çocuğun kaç yaşında olduğu galiba. Rezilliğin fotoğrafını çekmiş umum ele branş kola tıpkısı birlikte bunu çeken birisi üstelik var” dedi. Fotoğrafı görünce çok sinirlenen Müge Anlı, F.U. ’nun tıpkı an evvel bulunması gerektiğini söyledi. F.U. ve M.K. ’yi görenlerin 155 polis güçleri ya da 156 jandarmayı aramalarını talip Anlı ’nın bu yayınının arkası sıra şüpheliler Kiraz ’birlikte yakalandı.

Müge Anlı’nın programından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın