Müge Anlı ekrana kalın kafalı dönüyor!…

Atv’nin nefes nefese izlenen programı “Müge Anlı ile Şekerli Anif” eskimemiş sezonda yine milyonları ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor…

* Araştırmacı-gazeteci Müge Anlı, sabah kuşağının arz çok izlenen programında yeniden birbirinden can alıcı konular ve ehlivukuf ekibiyle izleyicinin karşısına çıkma..

* Yarattığı ibdai formatla hoppadak Türkiye’dahi değil, başta ‘Travel Channel’ kalkmak amacıyla çokça sayıda adlı TV kanalının dahi dikkatini çeken Anlı, eskimemiş sezonda bile haddinden fazla konuşulacak..

* Mecmu 8 yıldır zirvedeki yerini esirgeyici ekranların fenomeni Müge Anlı, araştırman-gazeteci kimliğiyle bu sezon de kan kesen olayların çözümüne havari olmaya hazırlanıyor..

* Bugüne kadar çokça sayıda nahoş olayın aydınlanmasında majör racon oynayan, yüzlerce kaybı aileleriyle buluşturan, Müge Anlı, ihtiyaç sahiplerine da halk uzun uzadıya, bu alanda birlikte farkını gösterdi..

DÜNYADA BIRE BIR ÖRNEĞİ NAMEVCUT!

* ‘Müge Anlı ile Tatlı Kaba’ acun göstergeç tarihinde benzersiz olaylara hayalet oldu. Ekranda, enerjik yayında ilk defa tipkisi kıya şüphelisi suçunu itiraf etti. ilk kez bire bir kişinin aktif yayında katil olduğunu açıklaması hafızalara kazındı..

* Dünyada eşi görülmeyen ayrimsiz eksantrik azrail asıl ise Müge Anlı’nın programında tam 55 faili müşevveş cinayetin çözülmesiydi.. Tozlu raflardaki dosyalar açıldı, 55 kişinin katili kendilerini demir parmaklıklar arkasında buldu..

* Muhtelif nedenlerle ailelerinden kopan, kaybolan 1452 kişinin hasreti Müge Anlı ve Tatlı Kaba programında son buldu.
Milyonlarca seyirci, kayıp yakınlarını bulan ailelerle alay malay ekran başında sevinç gözyaşları döktü..

* Türkiye’nin kanayan yarası parçalanmış aileler.. Müge Anlı bu konuda birlikte farkını gösterdi. 146 familya yıllar sonradan Müge Anlı’da benzeri araya geldi, yaralarını sardı..

EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

* Müge Anlı kavi çok sorunun kaynağı olan eğitime birlikte programında yer verdi. Çocukların gözetimsiz adına sokaklarda çatlak geçirmesini köstek olmak için ‘Ödev Evleri’ projesini hayata geçirdi. İstanbul, Tokat, Kocaeli, Osmaniye, Gaziantep, Tekirdağ, Urfa, Kastamonu ve Manisa bile 9 vecibe evi açıldı.

* Türkiye genelinde; 5 bin 390 öğrenciye kırtasiye ve göndermek desteği yapıldı. 131 okula bilgisayar, 152 okula tıpkıçekim makinesı ve seans cihazı gönderildi.

TEKERLEKLİ ISKEMLE

* Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın tekerlekli koltuk talebi bir başka projenin doğmasına anahtar oldu. Hayırseverlerin desteğiyle 81 ilde 367 ’si akülü 2 bin 502 tekerlekli kalkmak üzere toplamda 2 bin 869 tekerlekli sandalye gerekseme sahiplerine ulaştırıldı.

* Duyma engelliler, rüyet engelliler, kullanılmamış doğum yapmış anneler için ihtiyaçları olan cihazlar gönderildi. Sağlık problemleri olan konuklarımızın şifahane masrafları karşılandı, ameliyatları yapıldı.

4 AİLEYE EŞ

* Itmam sevinci işlek 450 öğrenciye Müge Anlı ’nın yayında giydiği kıyafetler hediye edildi.

* Gerekseme sahibi 4 aileye ev alındı. Yaşam koşullarını ıslah etmek üzere 10 ailenin evi yenilendi, eşyaları alındı.

* Hazırlanan yardım TIR’ıyla 11 ili gezen ekibimiz ihtiyaç sahibi 11 bin 570 aileye kayıt ve giysi bergüzar etti.

* Bağlılık ve teavün zincirinin gelişigüzel güzeşte çağ güçlendiği yayında 25 binden çok kişinin hayatına dokunuldu.

Bir Cevap Yazın