Müge Anlı esrarlı kayıbın izini sürüyor!…

Zonguldak ’ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu ’nda müteharrik 11 yıllık beyaz zehir işçisi, iki çocuğu ve eşini geride bırakarak kayıplara karıştı.

Mithatpaşa Mahallesinde durma fail ve on dolaşma evvel ‘İşe gidiyorum ’ deyip evden ayrılan 39 yaşındaki maden işçisi Özcan Öztürk ’cilt ailesi fen alamadı. 11 yıl önceki Şenay Öztürk ile hayatını birleştiren Özcan Öztürk, TTK ’daki işinin haricinde mülhak gelişim adına hususi beyaz zehir ocaklarında çalıştı.

Bir buçuk yaşındaki Baran babasının yokluğunda fotoğraflarına bakıyor. 11 yaşındaki Bağımsız ise babasının aynı dakika önce evine dönmesini istiyor.

Müge Anlı’nın programına annesiyle alay malay konuk olan gözü nemli kayırıcı Şenay Öztürk’ün sözleri yürekleri dağladı.

Kaybolma eşini arayan dinç avrat eşine olan büyük sevgisini haykırırken “Garibimi çıkarsınlar ortaya ne olursun. Ablaları da Bartın’bile haddinden fazla ümitsiz. Çokça eyvah. Bir yere gitse muhakkak beni arardı bu büyüklüğünde bakımsız etmezdi. ‘Kadına-kıza gitmiştir’ diyenler oldu. Ona dahi razıyım yeter ki dönsün. Çocuklarım babasız kalmasın. Ama namevcut. Bulunmayan âdem namevcut…” diye niteleyerek gözyaşlarına boğuldu.

Canlı yayından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın