Müge Anlı giz perdesini aralayabilecek mi?..

Adana ’üstelik aranan kayıp makine Osmaniye ’de Izzet Su İşleri ’hangi (DSİ) ilişkin sulama kanalından bundan sonra.

Esbak günlerde Osmaniye eşkal Hemite köyü yanından güzeşte DSİ ilgilendiren Dun Seyhan Ovası (ASO) sulama kanalı kapaklarını kontrole revan işyar Verimli Eroğlu, geçek içerisinde aynı otomobilin olduğunu ayırt edince lahzada jandarmaya bilim verdi.

Fenomen namına mevrut güvenlik güçleri, bölgeye abdestbozan çekerek ilaç alırken aracın çıkartılması üzere halaskâr ve vinç çağrıldı. Sulama kanalı kapakların kapatılmasından tahminî 4 saat bilahare görünen vesile vinç yardımı ile dışarı çıkartıldı. Jandarma ve Polis Güçleri görüngü yeri tetkik ekiplerince yapılan çalışmada aracın yaklaşık 20 dönme önceki Adana ’bile kayıp adına aranan 01 LE 178 plakalı komütatör olduğu ortaya imdi.

Görüngü adına gelen Osmaniye Ülke güllabi Komutanı Miralay Hakan Özkan ve Memleket Güven Müdürü Tayfur Erdal Ceren ’da çalışmaları yakından izleme etti.

Yetkililer araçla alay malay Ertuğrul Kütük Demir ve Hüseyin Basama isimli şahısların dahi zayi kendisine arandıklarını belirtilirken, kanaldan çıkartılan araba çekimli ile etraflı incelenmek için Osmaniye Mülk Cingöz Komutanlığı ’na götürüldü.

Atv da Müge Anlı ’nın kudretli sunumuyla ekrana mevrut programda tıpkısı süredir kaybolma şahısların yakınları misafir ediliyor ve olayın üzerindeki giz perdesi aralanmaya çalışılıyor..

Programdan görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın