MÜGE ANLI: HASTANEDE DEĞİLİM!

Adlı Televizyoncu ve Gazeteci Müge Anlı bundan sonra Türkiye ’nin benzeri numaralı kahramanı haline geldi. Türkiye ’nin dört bir birlikte Müge Anlı ’nın gazetecilik başarıları konuşuluyor.

hafta içi seçme sabahleyin ATV ekranlarında yayınlanan “Müge Anlı ile Lezzetli Kaba” programını hazırlayan ünlü gazeteci halkın gönlünde büyük tıpkısı hükümdarlık kurdu.

Müge Anlı ’nın üç aktarılma geçmiş programında bulunması amacıyla 45 gündür çırpındığı Muhammed Sıkıntı ’nın ahiret yolculuğu haberini alınca gözyaşlarına boğulduğunu, Evvel ise Muhammed ’in katilinin annesi olduğunu öğrenince asap sisteminin adeta çöktüğünü sonsuz ağladığını haberlerimizde bildirmiştik.

Müge Anlı ’nın hastaneye kaldırıldığı ve tedaviye alındığı haberleri bir bili ajansı marifetiyle servis edilince belde karıştı.

Türkiye ’nin ciharıyek köşesinden yüzbinler ATV telefonlarını kilitledi ve Müge Anlı ’nın durumu hakkında vukuf almaya çalıştı.

Bu nitelik konusunda Müge Anlı ’dan izah geldi. Müge Anlı hastanede olmadığını, afiyet durumunun çok gani olduğunu açıkladı.

Müge Anlı hemen birkaç gündür yaşanan olaylardan ufuk berenarı üzgün olduğunu ve moralinin berbat olduğunu açıkladı.

Bir Cevap Yazın