Müge Anlı ikinci cinayeti itiraf ettirdi

Eksiksizlik Taş kaybolduğu dönem en son Sinop ’un Erfelek ilçesine Cenk Yazıcı ve onun eniştesi Hüseyin Bozkurt isimli kişiler ile makine bakmaya gitti. Tıpkı dolaşma Erfelek ’te telefon sinyali kesildi. O dönme Kemal Taş ’ın üstünde 12.000 TL mülk vardı.

Eksiksizlik Taş ’ın birlikte makine bakmaya gittiği Kavga Muharrir yaşananları Müge Anlı ’ya anlattı. Cidal, Eksiksizlik ’in kaybı ile ilgili aynı ilgisinin olmadığını kendisini Erfelek ’te bıraktığını söylemişti.

Eksiksizlik Taş ’ın kaybolduğu aktarılma birlikte olan Uğraş Yazar ’nın eniştesi Hüseyin Bozkurt da Müge Anlı ’evet katıldı ve sorularını yanıtladı.

Hüseyin Bozkurt ilk anlatımında; o çağ buluştuklarını anacak Kemal ’in Erfelek ’te indiğini söyledi. Hüseyin Bozkurt ’un yaptığı çelişkili açıklamalar ve Müge Anlı ’nın soruları cinayeti adım adım çözdü.

MÜGE ANLI İKİNCİ CİNAYETİ  İTİRAF ETTİRDİ!..

Cidal Muharrir ’nın eniştesi Hüseyin Bozkurt, 4 Mesafe 2013 tarihindeki yayında çatışık ifadeler vermeye başlayınca; Müge Anlı namına izlence böylece “Gel, konuşalım” dedi… O gün Eksiksizlik Taş ile birlikte olan Hüseyin Bozkurt, gelişigüzel şeyi Müge Anlı ’ya itiraf etti.

Hüseyin Bozkurt, Müge Anlı ’evet Soğulcalı Facia Köy mevkiine gittiklerini, kendisinin araçta uyuduğunu, Kemal ile Cenk ’ın araçtan indiklerini, sonraları; Cidal ’ın araça biricik başına döndüğünü Müge Anlı ’ya anlattı…

CESETİN YERİNİ MÜGE ANLI ’YA İTİRAF ETTİ!..

Hüseyin Bozkurt Müge Anlı ’evet harita üzerinde o dönme gittikleri yeri ve cesedin yerini gösterdi. Şok itiraftan sonradan Hüseyin Bozkurt, İstanbul ’dan, Uğraş Musannif ise Trabzon ’dan alınarak Sinop ’a getirildi.

Sabahleyin saatlerinde başlayan taharri çalışmalarından sonra; Kemal Taş ’ın cesedi Hüseyin Bozkurt ’un Müge Anlı ’ya anlattığı ve itiraf ettiği yerde bulundu.

MÜGE ANLI BENZERI CİNAYETİ ELAN AYDINLATTI!

CANLI YAYIN sonrası yapılan itiraftan sonradan kayıp yerine aranan Kemal Taş ’ın öldürüldüğü ortaya bundan sonra…

Bir Cevap Yazın