Müge Anlı Melvin Jones Hukuk ödülünü aldı

Dün Akatlar Kültür Merkezi’nde planlı törende Lions Kulüpleri Umumi Yönetmeni Nuray Marçak, “Cesaretiniz ve gönlünüzün güzelliği için bu ödülü size veriyorum. Siz de bire bir Melvin Jones dostusunuz çıktı” diyerek ödülü Müge Anlı’ya sunma etti. Müge Anlı’nın birlikte, Beşiktaş Şehremini İsmail Ünal ve Ümit Boyner üstelik dürü aldı.

Müge Anlı, duygularını şu sözlerle rapor etti: “Bu ödülün benim amacıyla anlamı çokça iri. Çalışmalarınızı yakından strateji ediyorum. Atatürk Türkiyesi’nde hepimizin üstüne sakıt görevler var. Böylesine oylumlu bire bir ödüle müstahak görülmüş kalkmak çalım verici. Umarız bizi de faaliyetlerinizin içine alırsınız.”

Melvin Jones Ödülü Üzerine

Arsıulusal hizmet kuruluşu Lions Kulübü’nün bildirme nazik bakım ödülü olan Melvin Jones Fellowship Ülfet Ödülü, insanlığa ve toplumun kalkınmasına katkıda kâin, şevkat ve paylaşımcılık özelliklerine topluluk, sosyete vasıtasıyla beğenilen sosyal projeleri olan kişilere verilen benzeri ödül. Lions kulüplerinin kurucusunun adını haiz ihsan, 1973’ten beri Türkiye’birlikte veriliyor.

Bir Cevap Yazın