Müge Anlı zayi Melih’in izini sürüyor…

Karabük ’ad Safranbolu İlçesi ’nde oturan 29 yaşındaki Gıyap ve 31 yaşındaki Havva Yılmaz çifti yanlarına oğulları Melih ’i birlikte alarak, evvel Yenice ’nin Cihanbey Köyü Karapınar Mahallesi ’hangi geldi.

Köylüleriyle bayramlaşan Fıkdan ve Havva Yılmayan çifti köyün tıpkı apayrı mahallesi olan Cemberk ’e geçtiler. Yılmaz çifti karı ev gezerken saat 16.00 sıralarında yanlarında mevcut oğulları Melih ’in kaybolduğunu ayırt ettiler.

Yılmaz çifti ve köylülerin yaptığı aramaya rağmen Melih bulunamayınca Yenice Bitirmiş Komutanlığı ’na bilim verildi.

Taharri çalışmalarına Karabük ve Sakarya ’dan Toprak Kıyamet ve Evgin Genişlik ekipleri, İstanbul ’dan mevrut Akut ekibi almak amacıyla 25 gönül ile kurnaz ve köylüler katıldı. Arama kurtarma ekipleri köpeklerle köyün herhangi bir yerinde kontrol yaptı. Dünden bu yana devam eden çalışmalara karşın Melih bulunamadı.

Safranbolu ’üstelik ayrımsız apartmanda kalorifercilik özne 3 yavru babası Fakirlik Yılmayan, “Bayramlaşma sırasında çocuğum de yanımda oynuyordu. Hangi olduğunu anlamadım. Hemen aramaya başladık, fakat benzeri akıbet elde edemedik. Çok üzgünüz. Hiç kimseyle ayrımsız husumetim bulunmayan. Çocuğumun kaçırıldı mı onu bile bilmiyorum. Vatandaşlarımızdan çocuğumun bulunması amacıyla yardım istiyorum. Gören, duyan olursa bize havari olsun” şeklinde konuştu…

“Müge Anlı ile Lezzetli Anif” programından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın