Müge Anlı’da eşine mülaki eş bayıldı!

Antalya’dahi üzerinde 20 bin TL ile kaybolan Sami Tekeoğlu’nu bulan Müge Anlı, Sami Bey’in kaçma nedenine inanmayınca, ‘Karın buna inanır ama Müge inanmaz’ diye aksülamel gösterdi.

“Müge Anlı ile Lezzetli Kaba” programında herhangi bir dönem ağlayarak kaybolma eşini arayan Hatice Hatun muradına erdi.

Antalya’üstelik üzerinde 20 bin TL ile kaybolan Sami Tekeoğlu, bire bir izleyicinin ihbarı üzerine 41 dönme bilahare cemaziyelevvel gece İstanbul’da bulundu.

Eşine esbak akşam kavuşan Hatice Karı, kavuşma simultane baygıntı geçirdi.

Seyircileriyle gelişigüzel buluşma anını izleyen Müge Anlı, ‘Ne diyeceğimi bilemiyorum’ diyerek seyircilerinden kıymetlendirme istedi.

Stüdyodaki seyirciler, Sami Eş amacıyla ‘Ölseydi elan iyiydi. Resmen bırakmış gitmiş, aynı damla gözyaşına değmez’ şeklinde yorumlar yaptı.

MÜGE ANLI’YI İNANDIRAMADI

Bugünkü programda Hatice Kadın ve eşi Sami Bey etkin yayına çıktı.

‘Arandığımı bilmiyordum. Programı tek izlemedim, belirten birlikte olmadı’ diyen Sami Eş’e Müge Anlı, ‘Neden evden ayrıldınız? Çocuklarınızı ve eşinizi niye bırakıp gittiniz? Bu kadar tanrısız olabileceğinizi düşünmemiştim eşinizin gözyaşlarından. Tığ başınıza bir gelişim mi geldi diye niteleyerek düşündük’ dedi.

Bunun konusunda Sami Koca ise, ‘O bölüm ben otelden çekicilik almaya çıktım. Kahveye gittim, baziçe oynadım. Tün otele giderken, iki üç sevimli önümü kesip darp etti. Sonra arabaya bindirler. Paranın bir kısmını yüklemek zorunda kaldım. Polise gitmeyi düşündüm ama o kişileri tanımıyorum. Çalıştığım yere ne karşılık verecektim mal gitmişti. Değişik düşündüm. Konya’ya andırmak istedim’ açıklamalarında bulundu.

Sami As’in bu açıklamaları Müge Anlı’yı istiğna etmedi. Anlı, ‘Bunu Hatice’ye anlatırsan inanır de ego Müge’yim’ diye çıkıştı. 

Tutulmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın