Müge Anlı’nın etkili yayınında çarpışma artık!..

“Müge Anlı ile Şekerli Kaba” programında kızını arayan bir asıl, kızının kaybıyla ile bağlantısı olduğu argüman edilen akrabasına etkin yayında saldırınca nişane kesildi.

ATV’birlikte yayınlanan Müge Anlı ile Şekerli Anif programı zaman istenmeyen görüntülere tayf oldu.

5 aydır kaybolma olan 11 yaşındaki kızı Kader Yeşil’i arayan Ayşe Eş, Felek’in kaybı ile bağlantısı olduğu iddia edilen dayısının eşi Sevilay Karı’a saldırdı.

Sevilay Bayan’ın yaptığı meşruhat konusunda sinirlenen Ayşe Eş, “Sen benim hayatımı kurca. Ben çocuklarım için temas şeye katlanıyorum” dedi. Kendini kaybeden Ayşe Hanım Sevilay Hanım’ın üzerine yürüyüp vurdu. Izlence ekibi yayını kesip reklama girdi.

Reklam arasından sonra Müge Anlı, Ayşe Hatun’a yüklendi.

“BURAYA GELİNCE HERKESİN EFELENMESİ TUTUYOR”

“Ayşe Bayan kusura bakmayın ama seni çok iki yüzlü buluyorum” diyen Müge Anlı’ya Ayşe Kadın, “Kusura nezaret kıytırık. Hepinizden defo diliyorum” dedi.

Anlı, “Kusura bakıyorum” karşılığını verince Ayşe Kadın, “Benim da içiş yanıyor” diye niteleyerek konuştu.

Müge Anlı, “Çokça iki yüzlü buluyorum. 11 yaşındaki çcouğunu bu kadına yatıya göndermişsin. Kızın kaçtıktan bilahare Sevilay ile rey, stüdyoya gelince üzerine saldır. Yapmayın çok eksiklik buluyorum oldukça. Buradan çıkıyorsunuz kol kola geziyorsunuz, burada herkesin benzeri efelenmesi tutuyor. Çokça iki yüzlü buluyorum” ifadelerini kullandı. 

Bağlı Olmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın