Müge Anlı’nın stüdyosunu basan adam, 2 kişiyi yaraladı!

Evden kaçan eşini bulmaları amacıyla başvurduğu Müge Anlı ’nın programında, devrisi devir eşini ve beraber yaşadığı tez edilen kişiyi gören Ahmet Ayyıldız (41) çılgına döndü. Ahmet Ayyıldız, silahıyla stüdyoyu basarak eşinin sevgilisi olduğu gelecek sürülen Hüseyin Batur ’i kulağından vurdu. Silahtan sâdır gelişigüzel kurşunlar program personeli Yüksek Kökler ’mağara de elinden yaralanmasına illet oldu.

AHA O ANLAR! GÖRÜNTÜLERİ IZLEMEK AMACIYLA TIKLAYIN

Aynı müddet ilk eşi Sabriye Ayyıldız ’dan ayrı yaşamaya başlayan Ahmet Ayyıldız, eşiyle barışmak üzere Müge Anlı ’nın sunduğu programa başvurdu. Bunun üzerine harekete geçen izlence ekibi Sabriye Ayyıldız ’ı ve bu arada yaşamaya başladığı Hüseyin Keleş ’i programa çıkardı. Eşini ve eşiyle beraber yaşadığını öğrendiği Hüseyin Bahadır ’i ekranda gören Ahmet Ayyıldız çılgına döndü.

Yanına oğlu İ.A. ’yı da kayran Ahmet Ayyıldız, programın çekimlerinin yapıldığı Yenibosna Çobançeşme caddesi üstünde kâin stüdyoya geldi.   Belindeki silahı çıkartarak stüdyonun bahçesinden itibaren üzücü etmeye başlayan Ayyıldız, binanın girişinde herhangi bir acı etti ve silahından sâdır kurşunlar izlence personeli Yüce Usul (26) ’mağara eline derkenar etti. Binanın içine girerek canlı yayın yapılan stüdyolara akilane yönelen Ahmet Ayyıldız,  kaçmaya müteharrik ve eşinin sevgilisi olduğu argüman edilen Hüseyin Bahadır ’i görerek kurşun yağdırdı. Hüseyin Batur, kulağını sıyıran bir mermi ile belli belirsiz şekilde yaralanırken, Ahmet Ayyıldız ’ı düzenlilik görevlileri etkisiz arkaç getirdi.

Fenomen yerine çağrılan iki ambulans Hüseyin Batur ve elinden yaralanan personeli alarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Yetişek ve Araştırma hastanesine götürdü. Hastanede ayak tedavisi edilen iki gaileli henüz bilahare ifadeleri gönüllenmek üzere Bahçelievler Düzenlilik Kısım Amirliği ’hangi götürüldü

AHA O ANLAR! GÖRÜNTÜLERİ TUTKUN OLMAK AMACIYLA TIKLAYIN

Hürriyet

Bir Cevap Yazın