Müge Anlı’ya ‘Kayıp karımı bulun’ dedi, acımasız daha çok!… VIDEOTEYP

Katıldığı televizyon programında karısını çokça sevdiğini ve bulunmasını talip kocanın, karısını öldürdükten sonraları gömdüğü belirlendi.

16 Karı 2011 tarihinden bu yana kaybolma olan dini nikahlı karısı Asuman Yörük ’ad bulunabilmesi için tıpkı millî televizyonda yayınlanan programa çıkarak karısını çokça sevdiğini ve bulunması talip eş M.S. (32) ve arkadaşı H.B, cinayet şüphelisi namına gözaltına alındı. Karaman ’üstelik oturan M.S. ile Sakarya ’de oturan Asuman Yörük (34) kısaca 2.5 sene önceki internetten tanışarak eş oldu. Tanışmalarından 4 dönem bilahare Sakarya ’evet her an Gök Yörük ’ü ailesinden isteyen M.S, dini nikahla evlendi. Düğünden sonra Karaman ’de eşiyle alay malay yaşamayan başlayan Gök Yörük ’e 2010 yılında bırakıt kaldı.

Asuman Yörük, kendi payına sakıt arsanın satışından elde ettiği ayrımsız hacim parayı bankaya yatırması amacıyla kocasına verdi. 2011 Familya ayının geçmiş günlerinde çift hasetlik meselesinden ekolojik ortam uğraş edince Gök Yörük, eşinden namına verdiği parasını atlaya zıplaya hasrolunmak istediğini söyledi. Bunun üstüne eşi vasıtasıyla çarpma edildiği iddia edilen Asuman Yörük, kaldırıldığı Karaman Azamet Hastanesi ’nde tıpkı müddet tedavi gördü. Tedavisinin ardından gailesiz eş, ayrılmakta ısrarcı olunca M.S. evi terk etti.

Koşa beyninde bu davranışlar yaşanırken, Sakarya ’birlikte dinç ve kızından bilim alamayan Asuman ’ın annesi ve avukatı 27 Ev günü Karaman Güven Müdürlüğü ’hangi kızlarının kaybolma olduğunu bildirerek müracaatta bulundu. Karı ve emniyet yaptığı araştırmalarda Gök ’ın en son 16 Aile haset görüldüğünü tespit etti. Kızlarının kayıp olduğunu ve bunun yanında parasının üstelik ortada olmadığını sav eden karı, hususi bir televizyonda (ATV) yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Kaba programına çıkarak kızlarının bulunması için herkesten müzaheret istedi. Tendürüst kadının ailesinin yanında kendisi da programa katılan herif M.S, eşini çok sevdiğini ve bulunmasını istediğini söyleyerek yaş döküp eşi hakkında bilgiler verdi. 

PARA KONUSU CİNAYETİ ÇÖZDÜ
Göstergeç programını dikkatle izleme fail Karaman Inanma Müdürlüğü Düzenlilik Şubesine kapalı Cinayet Bürosu Ekipleri, elan önce ifadesine başvurdukları M.S ’nin canlı yayında konuşulan para konusundan bahsetmemesinden şüphelendi. Yayındaki konuşmaları kaydeden polis, M.S ’nin çelişkili bilgiler verdiğini tespit etti. Çiftin banka hesap hareketlerini incelemeye düzlük ekipler, M.S ’nin söylediği tarihte eşinden aldığı parayı bankaya yatırdığını, ancak paranın söylediği kadar aynı kerede değil değişik miktarlarda aralıklarla çekildiğini belirledi. Antrparantez Gök ’ın babasından kalan mütekait maaşının de kaybolduktan bilahare M.S ’nin arkadaşı olduğu öğrenilen H.B. isimli nefer eliyle aylık kartıyla bir ATM ’den çekildiğini belirleme etti.

Müddeiumumilik kararıyla M.S. ve H.B ’nin evinde tafsilatlı tıpkısı kontrol işleyen ekipler, M.S ’nin evinde nefes lekesi olabileceğinden şüphelendikleri deliller buldu. Bunun üzerine M.S. ve H.B. polis tarafından gözaltına makbuz. İki dalavereli çapraz sorguya alınırken, M.S. suçunu itiraf etti. M.S. 16 Sülale ’ta H.B. ile gelişigüzel eve Asuman ’ın yanına geldiğini, kendisinden bırakmak talip Asuman ’ı kâr bıçağı ile öldürdüğünü ve cesedi arkadaşı ile alay malay evlerinin bitişiğinde bulunan yıkkın yer binanın içine açtıkları çukura gömdüklerini söyledi. Naaş M.S ’nin meydan göstermesinden sonradan batmış olduğu yerden çıkarılarak Karaman Izzet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Çıktığı monitör programında seçme seferinde karısını çok sevdiğini ve nerede olursa olsun onu affedeceğini söyleyip gözyaşları döken M.S ’nin Asuman ’ı öldürdüğünü itiraf etmesi iri sangılık yaşattı.

Bir Cevap Yazın