Müge Anlı’ya konuktan alışılmamış!

Ermiş isimli yavru TEMA ’deki kazada ölen 17 yaşındaki Şehriban ’ı sonkez gören kişiydi. Büyükçekmece ’yi alay malay gitmişler, o kafasız dönmüş ama Şehriban orada 2 kız arkadaşı ile kalmıştı.

Ermiş onunla son günü alay malay geçirdiği için programa çağırma edilmişti. Fakat program süresince Mügen Anlı ile programın avukatı öyle üzerine gittiler ki çocuk böylelikle ’bana katilmişim kabilinden davranıyorsunuz ’ diye niteleyerek isyan etti.

Bu serzenişte Müge Anlı ile avukatı durdurmadı. Ermiş ’in üstüne daha çok giden Anlı, “niçin üzerine alınıyorsun kardeşim! Yakın ardakaşın öldüğü haset sen mi hatırlayacaksın ego mi? Münasebet hatırlamıyorsun?” diye niteleyerek faziletkâr sesle bağırmaya başladı.

KIM BU SAHA KOMISERI TİMUR?

Ermiş, Müge anlı karşısında sinmeyince adlı anonsör elan üstelik sinirlendi ve bu yol tanığı tehdit etmeye başladı. “Beni çıldırtma” diyerek ekibine döndü ve şu sözleri söyledi;

Müge Anlı- “Aaa sıkıldım. Bizim neydi komiserimiz. Timur satma, konuyla ilgilenen. Yani demin seni Timur satış ayrımsız konuşturur. Seni birlikte hakeza ağırlamaz yani…”
Eren – “Siz itham yapamazsınız, komiserde gelsin”

Müge Anlı – Suçlama yapmıyorum
Aziz – Şikayetçi olacağım senden…

Müge Anlı – Ol!!! Ol!… Olmazsan zaten!…
Aziz – Elan öncede programın silahlarla basıldı doğrusu. Bu yalanların yüzünden. Günahımıza de giriyorsun. İki yakanız biraraya gelmesin.

Müge Anlı – Seninki mevrut evet benimki gelmesin.

Aha o Anlar… TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın