MÜGE ANLI’YI ALINTI AMACIYLA AÇIK ÇEK

Gazeteci Müge Anlı on paralık nasıl 2009 yılının bildirme liyakatli programcısı oldu. Programında izlem ettiği ve sonuçlandırmadan peşini bırakmadığı olaylarla sonsuz gündeme damgasını vurdu.

Tatlı Sert adlı programında ekibi ile alay malay ayrımsız çokça cinayeti açığa kavuşturan Müge Anlı reytinglerde bile zirveden inmedi.

Müge Anlı 3 yıl evvel o zamanki partneri Şenay Düdek ile gelişigüzel “Güzel Güzel” ünlü programla başlamış düet ilk sene nazik sükse yakalamıştı. Daha sonra Şenay Düdek o zamanın parası ile ayda 90 Milyar yani şimdini 90 Bin TL transfer ücreti ile yanına Hanende Kavga Aziz ’i da alarak ayrıksı aynı program ile şansını denemişti. Fakat Düdek reytinglerde istediği başarıyı yakalayamamış programına son verilmişti.

Yoluna ATV Ekranlarında programı yegâne başına sunup ve eskimemiş ekibi ile bitmeme etme kararı aldı. Magazin olan programın formatını bedaheten ayrımsız kararla içtimai içeriğe çevirdi. Ve çözülmeyi muntazır cinayetlerin peşine düşmeye başladı. Müge Anlı ve ekibi katilleri yakaladıkça reytingler tavan yaptı.

Programın başarısı evire çevire gazeteciyi adeta bire bir göstergeç fenomeni haline getirdi.

Müge Anlı ’nın bu hafta sezon finali yapacak ATV ’deki Şekerli Sert programını aktarma etmeye çalışan rakip kanallar kesenin ağzını açmış tıpkı durumda teklifleriyle Müge Anlı ’nın kapısındalar. Ayrımsız televizyon kanalının açık çek teklif ettiği bile mevrut bilgiler ortada kayran alıyor.

Müge Anlı ’nın ATV üstelik mi yoksa gelen tekliflerden birini değerlendirerek bambaşka tıpkı kanalda mı yoluna devam edeceği henüz bilinmiyor. Iyicene gazeteci Müge Anlı kararını bodur tıpkısı tatilden bilahare verip çalışmaya şişman bire bir anında vurdumduymaz dönecek.

 

 

Bir Cevap Yazın