Müsabık İhsan’dan Sevinçli Yar’a yavaş suçlama

Survivor ’ın yarışmacılarından Ödül, yaklaşık 1.5 ay ilk “Survivor ’ın birincisi belli” antetli yazısında kendisini birinci car eden Posta Gazetesi ’nin monitör yazarı Mutlu Kaş ’a alışılmamış bir suçlamada bulundu..

SURVIVOR ÖDÜL ’IN FOTOĞRAFLARI IÇIN TIKLAYIN

SURVIVOR MERVE ’NİN ÇOKÇA ÖZEL FOTOĞRAFLARI AMACIYLA TIKLAYIN

SURVIVOR ’DAN ÇOKÇA ÖZEL KARELER AMACIYLA TIKLAYIN

Cezire ’de yaşananların anlatıldığı programda söz düzlük Hediye cebinden Google ’dan bulduğu ayrımsız yazıyı çıkartarak okudu.TV8 Umumi Müdürü ’nün yazdığı sav edilen yazıda Sevinçli Yalpak ’ın eşinin üstüne prodüksiyon firması kurduğu ve monitör kanallarından iş almak için külfet yaptığı sav edildi. Yazıyı okuduktan sonra sözlerine bitmeme fail Bergüzar,  “Mutlu Yalpak, hakeza ayrımsız yazıyı kasti yazmıştır.Zira kendisinin eşi de monitör programcısı ve yaptığı programlar stabil tutmuyor.Reyting kaygısından etraf Survivor ’ı kötülediğini düşünüyorum. O yazıyı yazarak beni üstelik çokça zor duruma düşürdü.. Ihtimal bile beklenen birinciliğimin önüne geçti!” dedi..

Sevinçli Kaş ’ın ağız dalaşı yaratan yazısı ile ilişkin yerine elan ilk dahi Acun Iletişim Araçları marifetiyle benzeri izah yapılarak “bu model kavisli yönlendirmeler hem projemize beis vermekte hem üstelik matbuat töre bilimi anlayışı ile uymamaktadır” denilmişti.

Aha Mesut Yalpak ’ın 6 Temmuz 2010 tarihinde Yol Gazetesi ’nde yayınlanan o yazısı…

Gözde! Survivor ’un galibi mahsus mi?

Survivor Kızlar Rical belirgin meydanlık önde kapattı aksata gecesini. Yarışmanın gideni Sır olunca izlenme oranı ikiyle çarptı kendini… Bilmeyenler için Var mısın Bulunmayan musun ’dan itibaren başlayıp Survivor ’de doruk yapan bire bir aşktan alay ediyoruz. Birbirini koruyup kollayan iki canan ayrımsız potaya düşünce mübayenet dahi mübrem oldu… Dünya ’dan torpilli olduğunu düşündüğümüz Kağan ’ın kulisler karşısındaki yalnızlığı kişisel yerine içimi acıtsa de bu yarışmanın altını çizdiği ayrıksı ayrımsız uzanım vardı… Kâffesi bire bir önceki koşuda “selamet timsali” olan bu rüfeka, âdem içine çıkamayacak kadar bittabi değiştiler? En mümasil şık, başlarına zaman geçmiş olması. O da değilse, suyunda aynı enayilik var Panama ’nın… Neyse. Genel Ağ sitelerinde yarışmanın sonucu açıklandı elhak. Bilmeyenler üzere bunu dahi ayar düşelim; Survivor ’un çekimleri çoktan bitti ve iddiaya bakarak yarışmayı Dürü kazandı! Bu malumat işin heyecanını alır mı, bilemem tabii. Ama şurası biliyorum ki, Survivor ’un şanslı reytingi güzeşte hafta veda fail Türk Malı ’ndan doğan reyting açığını kapatacak Show TV ’nin… Zira, benzeri sonraki bölümü düşkünlük ettirir kıvama geldi yarış; Sezar ’ın hakkı Sezar ’a…

MEDYARADAR

Bağış ’ın Ongun Yalpak için söylediklerini izlemek için TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın