Mustafa Denizli’nin gözdeleri

Takvim’de yer kayran habere bakarak ortalık değeri 2.5 milyon Euro olan Mak, Slovakya Milli Takımı’nda Stoch’u kesti. Milik ise 26 maçta 11 gol 10 asist yaptı. 2 kader için düğmeye basıldı…

Galatasaray mesafe transfer üzere girişimlerini hızlandırdı. Mustafa Denizli’nin isteği doğrultusunda 2. yarıda yapılacak transferler ile takımı gençleştirme çalışmaları bitmeme ediyor. Galatasaray’üstelik Denizli’nin haddinden fazla istediği 2 futbolcunun ismini Takvim ele geçirdi. Büyük aynı mahremiyet içinde hesaplı icraat sonucu Yunanistan’ın PAOK takımında oynayan Robert Mak ile Polonya Milli Takımı ve Ajax’ın golcüsü Arkadiusz Milik’in ismi ön plana artık. Mustafa Denizli’nin yönetime sunduğu 12 şahsiyet para aktarımı listesinde iki oyuncu önce tam kayran alıyor. PAOK’ta oynayan 25 yaşındaki Mak sol angıç olarak görev yapıyor. Kulübü ile 2017’ye kadar sözleşmesi bulunan tüvana kader adayı bu sezon çıktığı 28 maçta 13 gol, 3 asistlik takat sınırı sergiledi. 2.5 milyon Euro’luk meydan değeri mevcut 1.79 boyundaki aktör iyi kanat ve ileri uç arkasında üstelik görev yapabiliyor.

MİLİK’İN KULÜBÜYLE SÖZLEŞMESİ 2019’DA BİTİYOR

MAK Slovakya Milli Takımı’nda Stoch’u kesen aktör kendisine biliniyor. Ajax’ta oynayan 21 yaşındaki Arkadiusz Milik ise ileri uç ve ileri uç oyuncusu arkası namına oynuyor. 1.86 boyundaki oyuncunun kulübüyle 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunurken çevre değeri 6.5 milyon Euro adına görünüyor. Denizli’nin istediği kabil benzeri aktör olan sol ayaklı Milik bu sezon çıktığı 26 maçta 11 gol, 10 asistlik aynı başarım sergiledi. Galatasaray 2 yıldızı arz güdük sürede bitirmek üzere girişimlerini hızlandırdı.

Bir Cevap Yazın