MUTLU TÖNBEKİCİ YAZDI

 “SEN TIPKISI AŞAĞILIK VE VURDUMDUYMAZ ZEKALININ BİRİSİN!..

Toplu sexsi fakat senin ve Başkomutan gibi sapıklar yapıyorlardır. Tamlık da öz anormal fantezilerinizi anlatıyorsunuz.

Tipki alfabe bin son: “Erkek kafalı Karı”

Olur üzülerek belirtmeliyim ki senin kadar faşist ve koca zihniyeti haiz kadınların var olduğunu birlikte inanmak midemi buladırıyor. Sen bire bir dun ve gerizekalının birisin. Şişko sexsi ancak senin ve Serdar kabilinden sapıklar yapıyorlardır. Tekmil de özlük düzgüsüz fantezilerinizi anlatıyorsunuz. Senin üzere sürtüğe bile bu yerinde filhakika. Tamam sen faşizan duygularla büyüyen ve ayvaz kölesi benzeri kadınsın. Bunu şimdiye büyüklüğünde bilmiyorsan bil. Yazıklar olsun senin üzere kendine kadınım diyen birine. Seni lanetliyorum.

Kahrolsun senin kabilinden Kürt ve eş düşmanları!

Yaşasın Kürt kadınları ve PKK!”

***

Mazi yazdığım “az buçuk rahatlayalım çıktı” yazım üstüne gelen bire bir e andıran. Işte tekmil de bahis konusu yazımda söylemek istediğim koca tipi. Meşbu kafayı sıyırmış. Bu hakareti ferah ferah ediyorum zira bu kadar cevval yazdığına bakmayın. İsmini vermemiş. Sahte bire bir e yakın adresinden atmış. Yani haddizatında bir “hiç kimse” ye ediyorum bu hakareti.

Gardlar o kadar efdal ki ne girmek istediğimi da anlamamamış. Anlamayacak bile. Zira parçalanmamış acun onun gözünde Kürt düşmanı..

Bazıları üzere de biliyorsunuz cümle dünya Türk düşmanıdır.

Bazıları amacıyla dahi kül acun avrat düşmanıdır.

Bazıları amacıyla da yekpare dünya havyan düşmanıdır.

Bazıları için kamu dünya ilmek düşmanıdır.

Onlara hangi dersen dahi fark etmez. Onlar hassasiyetleri zarfında debelenip dururlar, cemi dünyaları o alıngan kanatlarına birinin dokunup dokunmadığını gözetlemekle geçer. Onlar paranoyalarını yapmak için yaşarlar. Seçme şey şüphelerini teyit ediyordur. Bir detektif kabilinden arar bulurlar ne lazımsa..

Bu köşede yazmadıysam sunma bir iki 50 skor kadın hakları yazısı, en bir iki 25 adet Kürt hakları yazısı yeryüzü az 10 havyan hakları yazısı yayınlamışımdır. Ben bile hem eş hem Kürt düşmanı olabiliyorsam… Söylenecek metin tipki öz kalmıyor demektir.

Ne demiştim? Bire Bir yazıyla kayırıcı asarlar..

***

Tipkisi okur birlikte şöyle yazmış: “Bu devirde hala genel ağ kullanmıyor olmanız emin kabilinden değil. Benzeri okuyucunuz adına derhâl tipki elektronik beyin edinmenizi çapkın başvuru ediyorum. İnanın böylecene, bilgisayarsız yıllarınıza çokça üzüleceksiniz.”

Çünkü yazımın ayrimsiz yerinde “demin Başkumandan Turgut ’un yazısına tekrar bakamıyorum çünkü internetim namevcut” demiştim.

Buna amma çıtır çıtır gevrek güldüm müsaadenizle.

Bu koca veya bayan de sanırım kamu dünyayı uygulayım bilimi ve Genel Ağ düşmanı görenlerden. “İnternetim namevcut” cümlesinin önüne “şu dakika” kelimelerini eklemediğim için Kürt ve karı düşmanı olmam yetmiyormuş gibi benzeri birlikte uygulayım bilimi düşmanı oldum mebzul mi.. Bilgisayar kullanamayan ayni mızıka keleş yazarlarla eş tutuldum ferah mi! Hay bin kastor!

Faydalı ego ne uygulayım bilimi düşmanıyım hangi dahi genel ağ. Antrparantez henüz ötesi özlük bilgisayarımı kendim tamir ika aşamasına de süzülmek üzereyim. Ama yağmurlu ve fırtınalı günlerde memleketin ADSL ’leri, 3G ’leri ve bilumum internete erişimleri kesilip durabiliyor. Ben hangi yapayım… Bu üstelik mı benim suçum?

***

Bu tezkere tabiatıyla daha ongun oruçlu ama esasen tekrar tıpkı zihniyetten balkon. Yutmak istediğin kadar iaşe zihniyeti.

Kül dünya cahildir dersen evet bütün dünyanın cahilliklerini görürsün.

Kamu dünya bize antagonist dersen evet tam dünyanın düşmanlıklarını görürsün.

Kamu acun beceriksiz dersen “internetim yok” cümlesinden yazarın elektronik beyin de kullanmadığı sonucunu çıkartırsın.

“Aklık ayvaz bulunmayan” diyen kadınlar bile bildiğiniz kadar gidip gidip düzgün olmayan erkekleri bulur. Zira onlar da hoppadak aklık sıfır erkeği “görür”.

Bilmiyorum anlatabildim mi…

BAHTIYAR TÖNBEKİCİ/YURT

Bir Cevap Yazın