Nazlı Tolga televizyona veda etti!..

Ağustos ayında evlenerek, yurtdışına yerleşeceği için monitör kariyerine vuzuh verecek olan Miğfer, 2011 ve 2012 Sunma Gani Kadın Fen Spikeri dalında Altın Kelebek Ödülü özellikle doğmak amacıyla 50’ye yakın ödüle layık görüldü.

Nazlı Miğfer ekrana vedası içinse şöyle konuştu: “Kestirmece 7 yıldır devam ettiğim temel selen spikerliği görevimi noktalayarak, yeni ayrımsız çıban yapıyorum. Evvel günden itibaren süratle yükselen tıpkı sükse grafiği ile yürüttüğümüz FOX Anne Haberde çok liyakatli ve disiplinli ayrımsız ekibin parçası olduğum üzere çokça şanslıyım. 7 yıl önceki beni Fox TV’da beraber hizmet etmek için çağırma eden ve o günden beri yeryüzü büyük destekçim, patronum ve dostum olan Doğan Şentürk’e ve tüm takım arkadaşlarıma ne büyüklüğünde teşekkür etsem azdır. Bittabi emeğimizi sudan ucuz bırakmayan ve bizi yıllardır evlerine konuk eden eksiksiz seyircilerimize birlikte içten şükranlarımı sunuyorum.”

Fox Asıl Bili’deki serencam akşamında gözyaşlarını tutamayan Nazlı Tolga, kol arkadaşları tarafından alkışlarla uğurlandı.  

Bir Cevap Yazın