Necef Hayır yazdı: ‘Tuğçe’nin kırk fırın savmak yemesi lazım…’

Kayda Geçsin

Kabul edelim ki ünlülerin kâffesi zeki, akıllı veya vazıh insanlar değiller.

Başkaca ünlülerin nazik aynı çoğunluğu  önce çenesini açıyor sonra düşünüyor.

Tersi olsa daha ongun tabiatıyla.

Artık âşık olmak için çaplı olmakta hiç gerekmiyor çünkü gerçek showlar yarışmalar var adlı olmaya imkan tanıyorlar…

Birde çakma şöhretler var… Ensesi Kalın, ünlü olmuşlar fakat eksiksiz namına ne gelişim yaptıkları kip anlaşılan değil. Ünlenmişler zira ünlüler, çok bire bir gelişim yapmadan hemde. Mesela Ivana Anif aslında ne iş yapar ego birlik anlayamadım.

Bir Vakitler mankenler alay konusu olurdu medyada, ancak imdi çoğu oyuncu olduğu üzere şimdi otomatikman ‘aktör ’lar saraka konusu ergin oluyorlar ki bu elbette oyunculara büyük butlan.

Bu şöhretlerden bazıları alıcı karşısında rollerinde gayet pir dümen ediyorlar ülkü gazetecilerin veya kameraların karşısında kendileri olduğu anlar<, aptal saptal laf etmek adına susmayı karın edebilseler yırtacaklar. Yanlız bizim medya  dünyamızda mı ağzını açtığı  antlaşma kip çok ünlü saçmalıyorlar  müfit . Söz Gelişi Mariah Carey ‘Televizyonda ne devir açlıkla ilişkin haberleri izlesem ağlıyorum, esasta kul anca cılız oluşmak isterim ama sinekler, ölenler falanca bana göre değil. ’ demişti.

Aklımda ismi kalmadı ama tıpkısı eksantrik yabancı şöhrette ‘Ikili ilişkiyi, şayet başkalarıyla alay malay olmayı engelliyorsa kaçırmak el ‘ gibi ayrımsız bahis etmişti.

Medyamızda ağız dalaşı programlarının şöhretlerinden biride yakında Cemaatin medyasına  yapılan operasyonla ilgilendiren aynıyla şöyle dedi ‘Tanıt olmadan bigünah sayamayız ’ bu sözler taraftar kanallardan birinde aynı taraftar titr aracılığıyla söylendi ismini vermiyorum nasılsa  lehtar küpünün keskin sirkesi yerinde olduğu geçenlerde fark edildiğinde icabına bakılır aman benden olmasın paraları mübarek ki sayıklama karşılığında ifa yapıyorlar , özel sektör neticede patronların vardır tıpkı bildiği  fakat TRT olunca yazıyorum.

Tuğçe Kazaz ise ayrıksı alem, boyun yalın ağrısı ve namaz meselesiyle namazın faydalarını şıppadanak öğretti bizlere.

Ancak Tuğçe ’nin Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ile polemik hevesi ilginç… Görüntü Afşar ’ın namına mi göz dikti ne? Ama Hayal Afşar ’ı klonlamak olağan aksiyon değildir. Imge Avşar olmakta…  Daha bunu anlamamış Tuğçe. Kırk fırın atlatmak yemesi geçişsiz.

Neyse, Tuğçe twitter hesabından şöyle buyurmuş: “Ülen Kılıçdaroğlu sen Pensilvanya Birlesmediysen açikla.yok birleştiysen Git kendine Pensilvanya birlikte çiftlik kur.enazından dizinin dibinde otur”

Ne Pensilvanyası, ne çiftliği, Kılıçdaroğlu münasebet gidiyor? Tuğçe bunları nereden çıkardı alelhusus o ‘eyy ’ nedir beliğ üzere değil. Boyundan iri konuşup sevimli olan torunlar kadar Tuğçe.

bu arada bana linç uygulanıyor diyerek iktidara ‘mağdurum ’ yapıyor, Cumhurbaşkanının bu konuda bağrı yufka olduğu biliniyor evet…. Ama  bu büyüklüğünde herif kalbi istismar edilmez ki. Tıpkı değil iki değil…

Tuğçe ’nin öfkesi Kılıçdaroğlu ile sınırlı değil. Kullandığı kelimelerden bazıları şöyle :   ‘antidemokratik laikler ’ , ‘mahalle baskısının timsalleri ’  ‘Bozuk Türkiye ’nin son hezeyanları ’ , vb.

Esasta Tuğçe ’nin noelini kutlayacaktım ancak namaza başlamış, leziz geldi meze geldi.

Lakin namazın üzeri branş ağrılarına ferah gelmesinin birlikte ruku ve secdede beyne içki pompalama üzere ayrımsız özelliği birlikte var. Hatırlatırım, dene Tuğçe .

Hangi kaybedersin?

Kardeş Kardeş kayda geçtik… Şimdilik elimizden gelen budur.

Necef IYI / necefugurlu@gmail.com

Bir Cevap Yazın