Necef Iyi ‘Adriana Lima ve Acun Geyiği’ni kayda geçirdi!

Adriana Lima ve Dünya Geyiği Kayda Geçti

Gerçekte bu geyik çok eksiklik taşıyor çünkü Dünya evli, evli adamı evermek ancak haddinden fazla eşliliğe müfrit idareci olmaya başlayan bizim medyamızda olabilir.

Acun ’un başarılarında perde arkasında kalmayı tercih fail eşinin varlığı biliniyor ve Zeynep Ilıcalı Medya Mogul ’u eşi Acun ’la ilgilendiren sessiz kalmayı yeğleme ediyor, bu kaçıncı yaramazlık havadan yani Hanımefendinin duruşu  süreğen bire bir ezilmişlik .

Neyse geyiğin ılımlı yerinden girelim ve Dünya karşı gelecek haberleri hesap pusulası edelim; Önceki Adriana için bire bir araştırma yapalım hani kimlerden gibisinden .

Birincisi Adriana yoğun katolik, evlenmeden önce  bakireymiş.

Bu durumda Acun Katolik mi evet, olursa Papa ’nın gelişiyle bu olayın ilgisi var mı? Cumhurbaşkanımızla konu görüşüldü mü?

Ya de Adriana Mütedeyyin mı oluyor? Olacaksa örtünecek mi?

Adriana ’nın boşandığı eşi NBA ’in anılmış Sırp oyuncusu Marco Jaric ’den iki nurtopu çocuğu var. Ve evli oldukları devir Sırp vatandaşlığı için başvurmuş, sonra hangi oldu bilmiyoruz.

Peki şayet  Adriana,  Zeynep Hanım yazıldığı kabilinden 50 milyon alıp Acun ’dan boşanır ise, Acun ’la evlenip Türk vatandaşlığı için mebde vuracak mı, bu takdirde Brezilya ’lı Sırp ve Türk kabil mi olacak?

Evet Adriana ’nın çocuklarının babası; ‘Ego çocuklarımın Acun ’la tıpkısı evde kalmasına cevaz vermem‘ derse hangi olacak? O ahit Adriana Acun ’la tıpkısı sitede ayrı ocak mi tutaç? Dallar Acun ’a  ‘Baba Yarısı ’ mı diyecekler, Dünya ’un füru Adrianna ’yı ‘Cicianne ’ diye mi çağıracaklar ?

Yoksa bilcümle beraber Brezilya ’ya mı taşınacaklar?

Hatta Acun ’un değişik çocukları,  kardeşler birbirinden ayrılmasınlar diyerek Zeynep Kadın ve Şeyma Karı da Brezilya ’evet mı yerleşecekler.

Bu durumda Alexi Sauza ile maaile görüşecekler  mi ?

Bunlar bilcümle ileride önümüze ati sorular, bize Acun kışı çıkartır. Kişi bu şartlarda kışı çıkartır mı bilmem Allah uzun ömürler versin.

Adriana ’yı, babası ailesini infirak edince  içtimai vazifeli annesi ayrımsız başına büyütmüş, kayınvalde kiminle oturacak kabilinden akışlara hazır olalım.

Bu aha sır perdeleri çok, açtıkça arkadan yenisi çıkıyor .

Dünyanın arz zengin kadınlarından biri olan Adriana Lima münasebet bizim Dünya ’u  seçsin ?

Haydi arzu bu diyelim bile, oturmayan şeyler var.

Blucin pantalon işini batırıp sonraları iletişim araçları patronu olan Dünya bu günlere şüphesiz geldiğini ‘dolgunca kayırıcı ‘ olmasıyla açıklıyor.

Adriana zaten hiç bir açıklama yapmıyor, işleri beyninde .

Ortak noktaları ikisininde çokça zengin olmaları ve ülkelerindeki insanlarla aralarında aşağı ayrımsız dirimlik uçurumu olması. Apayrı eş yasakçı bulamadım ama medya eminim bulacaktır.

Bizim medyamızdaki patronların kaderidir, aynı ahit kişi medyalarında kendilerini savunma noktasına varidat, amma o ahit, şişman çetin sandıkları medyalarının on paralık benzeri işe yaramadığını görürler .  Hayatiyetli Bilim Adamı, Toplama Uzan, Mehmet Karamehmet, Korkmaz Yiğit (sunma ızdırap duruma düşendi başına gelenler düşünülürse) ve bugünlerde Akın Harir zannedersem benzeri kaderi paylaşıyorlar, seçkin husus insanlar ve medya patronları amacıyla diyeceğim.

Acun ’un sair patronlardan bakalım farkı ne olacak, işin en ateşin noktası budur.

Şimdilik farkı hem kameraman, hem anonsör, hem iletişim araçları patronu hem poligam olmasıdır .

Son noktayı bir Cumhuriyet Altını Kadını olan Zeynep Ilıcalı koyacak, Hürriyet Kelebek ’te okuduğum Budun Gazetesinin iddiasına bakarak 50 milyon pazarlığındaysa, kim bu dünyalık Adriana ve Acun üzere ne ola kim …Bu geyik elan süfli bitmeme eder.

Dünya eğer evlenir ve sonra boşanırsa yine Zeynep Eş’a dönerse dahi şaşmam.

Bilmem anlatabildim mi?

Durumu Kayda Geçiriyoruz , şimdilik elimizden gelen budur

Sevgiyle

Necef HAYIRLI / necefugurlu@gmail.com

Bir Cevap Yazın