NEFIS Mİ DİŞİLİK Mİ?

Ebru Destan kendine takım kurdu.

Uzunluk’ın dışında Irmak Atuk, Elif Kraliçe Tafsilatlı, Bulak Taştepe, Yalaz Kopruvalı ve DJ Ece Toprak’tan oluşan ‘Red Night’ adlı ekip, gece kulüplerindeki eğlence anlayışını köklü değiştirmeyi hedefliyor.

Red Night kızları
Geçtiğimiz günlerde Okan Bayülgen’in Disco Kralı programına katılan Ebru Destan, Irmak Atuk, Elif Ece Etraflı bugüne kadar yapılan alışılmış eğlence anlayışına almaşık kendisine düşünülen ‘Red Night’la gittikleri herhangi bir yerde farklı aynı konseptle akıntı edeceklerini anlattı.

Kişiliğiniz mi dişiliğiniz mi?
Geceye damgasını ise Okan Bayülgen ile Irmak Atuk arasındaki diyalog vurdu. Gece süresince güdük elbisesinin azizliğine uğrayan Irmak Atuk’a Bayülgen konuklarına “Kişiliğiniz mi dişiliğiniz mi” önde diye sordu. Fakat ayakyolu Irmak Atuk’a geldiğinde Okan’ın imalı sorusuna “Bence tabiki her devir kişiliğimiz önde olmalı” diyerek yanıt” verdi. Okan Bayülgen araya girdi: Hiç anca görünmüyor. Irmak Atuk, “amor olsun” diye niteleyerek aksülamel gösterdi. Atuk, Okan’a konu yedirmek amacıyla çabaladı ama Irmak’ın çabaları sıkıntılı kaldı.

ensonhaber.com

İzlemek amacıyla haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın