Nerden bakarsan bak ‘Her Açı’dan Matem!

KARALAR ORTAMINDA VEDA
Bugün serencam programını eden Mengi, izleyenlerinin karşısına seçme antlaşma giydiği rengarenk hırkalarının bilakis, yas rengi olan siyah ceketiyle artık..

Sonuç programında, tekrar ünlü prof konuklarıyla birlikte CHP ’da yaşanan değişimleri ve önümüzdeki referandum sürecini değerlendiren Mengi ’nin program süresince üzgün olduğu gözlendi..

TARAFINI AÇIKLADI
Programının böylece tıpkı veda konuşması özne Mengi, 5 sene boyunca, 7 ’den 70 ’e mevrut desteklerin birlikte, kendisi ve programını karalayanların birlikte fazlalığını dile getirdi. Hoppadak gazetecilerin mızıka hacim kadar taraf tutamayacağını tamlayan Mengi, konuşmasında öz tarafını da açıkladı.. 

YENI PROGRAM SİNYALİ
Rastgele cümlesinin ardından çok üzgün olduğunu söyleyen Mengi, ’Umarım arz bodur zamanda apayrı tıpkı saha ve mekanda eksantrik benzeri programda yeniden tıpkı arada görünmek dileğiyle… ’ sözleriyle bakir bire bir programın sinyallerini de verdi.

MENGİ ’YE VIDEOTEYP ŞOKU
Veda konuşmasının arkası sıra kendisi üzere hazırlanan, programının 5 yıllık özetini içeren veda videosunu sunan Mengi, video yayınlanamayınca adeta şoke oldu. Videoda dava olduğunu ve yeniden gösterileceğini belirten Mengi, videonun yine hata vermesi üzerine programına üzgünlüğünü belirterek videosuz esenlemek zorunda kaldı..

ENSONHABER

Aha ’ Herhangi Bir Zaviye ’dan ayrımsız yas yaşanan o anlar… TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın