Neslihan Atagül babasını kaybetti!…

Sabah’tan Melik Uç’un haberine göre oyuncu Neslihan Atagül’ün babası Yaşar Şener Atagül (56), dün arkadaşları vasıtasıyla kaldırıldığı hastanede irtihal etti. Fenomen sonrası mahalle karıştı. Otobüs şoförlüğü eden babanın mail arkadaşı Hüseyin Kurt, adlı aktör Neslihan Atagül’ü suçladı:

‘NESLİHAN 10 AN KALDI’

‘Şener’in kapısını kırdık karın girdik. Hastanedeyken ailesine malumat verdik, ilgilenmediler. Neslihan, hastaneye gelip 10 an kaldı, gitti. Şener’le tek ilgilenmiyorlardı, bu kapsam bizi tasalı etti.’ Neslihan Atagül’ün menajeri ise iddiaları reddetti.

BABASINI GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADI

Neslihan Atagül Babası Yaşar Şener Atagül’ün cenazesine nişanlısı Mesabe Şarklı ile alay malay katıldı. Atagül’ün epey ümitsiz ve huzursuz olduğu objektiflere yansıdı. Sonsuz ağlayan güre oyuncu, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti.

Menajeri ve asistanı, Atagül’le konuşmaya etkin gazetecilere “Zinhar yanına gitmeyin. Alarga çekin. Doğrusu haddinden fazla üzgün” diye niteleyerek uyardı.

Cenazede; ata Atagül’ün komşuları, merhumun ailesine aksülamel gösterdi.

Atagül ile bir apartmanda diri komşuları, “Mademki bu büyüklüğünde seveni vardı; bu insan hastayken sistem neredeydi?” dedi.

Bir Cevap Yazın