Neşter’in başarılı yüzü Mehmet Kültürlü

ekstrem konuları ve enteresan dosyaları ele düz Neşter saat ‘ ’haklının yanında haksızın karşısında ’ ’ sloganıyla yüce bilgi araştırı dosyalarına bisturi vuruyor.

Başarılı anonsör Mehmet Münevver tatlı ayrımsız çalkantı yaşadığını ve hedefinin kısa zamanda Neşter ’i daha gelecek içki içmek olduğunu söylüyor ve ekliyor; “Yalnız değilim, arkamda etkili aynı grup var. Tecrübeme bile güveniyorum. Çokça çalışacağım ve bu fena hâlde fırsatı bana verenleri utangaç etmeyeceğim.”

Kanaltürk ’e alıntı olan Mehmet Işıklı ’a biz da kullanılmamış görevinde başarılar diliyoruz.

Aha zat web sitesinden Mehmet Münevver ’ın profili.

“05.08.1978 tarihinde İstanbul Üsküdar ’da doğdu önceki, ılımlı ve ortaöğretim öğrenimini Bostancı ’dahi tamamladı.
İçindeki iletişim araçları sektörü merakı lise yılları sırasında ortaya çıktı.
O dönemde açılan özel radyolarda izlence sunuculuğu görevlerinde bulunarak mesleğine selam dedi.

Yerel, lehçe ve ulusal radyolarda üç sene boyunca görevini icra etti. 1996 yılında faziletkâr öğrenimini Yeditepe Üniversitesi Iletişim Fakültesi, Radyo Göstergeç Beyaz Perde bölümünü bitirerek tamamladı.

O yıllarda televizyon sektörüne etap attı ve Başmaklık Ana Ortaklık ’e ait HBB televizyonunda “Gençlerin Seçtikleri” program sunuculuğu görevini üstlenerek ekran önündeki geçmiş tecrübesini kazandı.

Sırasıyla BTV, BRT televizyonlarında program sunuculuğu ve temel bilgi bülteni sunuculuğu görevlerinde bulundu…
Yurtsal görevini Ankara Genelkurmay Başkanlığı – Ruhsal Harekat dairesinde 287. Dönme Asteğmen olarak yürütme etti.

Yurtsal görevinin adından Türkiye ’nin uygulayım bilimi muhtevalı geçmiş tematik televizyonu olan Teknoloji TV ’birlikte üç yıl boyunca Bilgi müdürlüğü ve Anne Bilim bülteni sunuculuğu görevlerinde bulundu.

2006 yılında Karadeniz televizyonuna geçerek bu televizyonda dahi Selen müdürlüğü, Ana Fen sunuculuğu ve Mehmet Görgülü ile Portreler program yapımcılığı görevlerini üç sene boyunca sürdürdü.

2009 yılında Sınır T telebizyonunda mesleğini gene Anne Bili bülteni sunuculuğu ve Mehmet Kültürlü ile Portreler program sunuculuğu görevlerini üstlenerek devam etmektedir.

Bir zamanda mesleğinde edindiği bilgileri Akademisyen kimliğiyle Maltepe Üniversitesi Bildirişim Fakültesi ’nde “Bilgi Sunuculuğu Uygulamaları” dersini vererek öğrencilere aktarmakta.

Özel organizasyonlar, seminerler ve toplantılarla, sunuculuk görevlerini festivallerde yapmaktadır.

Profesyonel kendisine bir nice reklam filmi ve tanıtım seslendirmesi yapmakta.

Hayatının sloganı ise “Ben çalışırken dinleniyorum” olmuştur.

Bir Cevap Yazın