Nihat Doğan Avatar’ı sebep gözlüksüz izledi?

Sabah Yeli Tümer internetteki tıpkısı sözlükte Nihat Doğan ’ın “Avatar” filmini gözlüksüz izlediğinin yazıldığını belirterek Doğan ’a bunun akıllıca olup olmadığını sordu..

Ünlü kari ise bu soruyu; “Esasen ben o filmi tüm 9 misil izledim. Tabiatıyla hakeza olunca herif bildiği sahnelerde gözlüğünü üstelik çıkarıyor. Bir de o esnada kız arkadaşıma akarsu bile vermiş olabilirim. Yani 1-2 dakikalık tıpkı buut. Sanırım beni gören emanet de o ana denk mevrut.” şeklinde yanıtladı.

Eleştiriye belirgin tıpkı kayırıcı olduğunu belirten Nihat Doğan; internetteki sözlük yazarlarını sevmediğini söyledi..

Gazetecilerin sözlükte yapılan yorumları kendisine sormalarına çokça kızdığını söyleyen Nihat Doğan kimi vakit kamus yazarlarıyla şakalaştığını özellikle küfürlü yorumlar fail yazarlara çok içerlediğini belirtti.

“Tabir gücüyle halkın sözcüsü olabilecek adlı ki?” sorulu anketten bir numara çıkarak bire bir reklam filminde oynayan Nihat Doğan bu durumu “Mustafa Kemal Atatürk ’te bir anda imdi.. Beyninde rehavet olmadan, taş yüreklilik olmadan kahramanlar ortaya çıkmıyor..” şeklinde yorumladı.

“Tığ düşmüşüz millet sevdasına, ülke meselelerine, insanları kurtarmaya; bunlar bibi öz k.çlarını kurtarmaya çalışıyor..” diyen Nihat Doğan ’ın açıklamalarını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz..

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Bu Nihat Doğan ’la ki uğraşıyor bilmiyorum ve kimsenin de günahına bürümek istemiyorum…

Ancak, kendisinin iddiasına göre bunun işiyle gücüyle kim uğraşıyorsa çok şaibe ediyor…

Lütfen bu adamın işiyle uğraşmaktan vazgeçin sonunda vicdan azabı çekeceksiniz!..

Bakın âdem hangi ayla geldi görmüyormusunuz yoksa elde etmek mi istemiyorsunuz?..

Arkadaşlar, eş bire bir filmi 8-9 sefer izleyecek duruma gelmiş!..

Hızını alamamış, binlece ziyaretçisi olan MÜNASEBETSIZ SÖZLÜK ’üstelik yazan onca eli türlü markajcı ve bire bir çoğu faziletkâr eğitim almış edip çizer kişilere de bulaşmaya başlamış ise!..

Domuzuna gelgel girmiş ve \”halk kahramanları ve Liderlerin nerde ve hangi devir ortaya çıkacağı belli gayrimümkün\” deyip, Dünya ’nın kabul ettiği bir ululuk adamı olan \”MUSTAFA KEMAL ATATÜRK\” ile kendini örtüştürecek halüsinasyonlar görmeye başlayan biriyle andırmak tezyifkâr çokça günah!…

Şayet yapmış olduğunuz bir vebal da varsa lütfen arz gücük sürede hatanızı düzeltin!..

Benden söylemesi…

Sacit Arslan

Bir Cevap Yazın