Nilgün Belgün bu hafta ne ünlü isimleri ağırlayacak?

FOX ’ta Salı akşamlarını hususi kılan “Nilgün Belgün ’le Tıpkısı Yaz Gecesi” programının, 8 Orak Ayı ’da yayınlanacak olan üçüncü kısım konukları, kankızıl oyun ve sinema sanatçısı; yazar ve direktör Mualla Poyrazoğlu ve mülevven kişiliğiyle milyonların sevgisini kazanan Suzan Ahi. Sohbetin, anıların ve müziğin zirve yapacağı bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.

“ULVI POYRAZOĞLU İLE NİLGÜN BELGÜN ”

Dostlukları ayrıntılı yıllara raci Uca Poyrazoğlu ile Nilgün Belgün bir araya gelirse, sohbetin tadına kanaat gayrimümkün. Hatırat, konferans dünyasıyla ilişkin şimdiye kadar hiçbir yerde konuşulmayanlar, ilgiyle ve bıçkın meşruhat geceye damgasını vuracak.

Ve Suzan Cömert… Yıllardır ünlüler dünyasının ortamında olan Kardeş, şekerli sohbeti ve Balkan türküleriyle geceye yapılış katacak.

“BU IZLENCE KAÇMAZ! ”

Müziğin, sorulmayanın sorulduğu içtenlikle sohbetin, neşenin ve kahkahanın şahika yapacağı akşam, ruzname yaratacak ve çok konuşulacak. Kâffesi ve henüz dahası üzere 8 Orak Ayı Salı gecesi saatler 23.00 ’ı gösterdiğinde FOX ’ta, ”Nilgün Belgün ’le benzeri Yaz Gecesi”ni kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın