Niran Ünsal:

Beyaz Zehir TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya’nın sunduğu ‘Uyan Türkiyem’ programına misafir olan Niran Ünsal, kapandıktan sonraları neler yaşadığını anlattı:

SEN ÖRTÜNDÜN BIRE BIR KENARA ÇEKİL

“Yani ego Cenabıhak’ın emrini adına getirdiğim amacıyla, Türkiye’da şöyle bire bir takanak var; ‘Sen örtündün ayni kenara çekil imdi, bu işi yapma.’ Bu işi etme diyorsunuz evet üstelik benim etrafımdaki tümce bu laf ile ilgili bana bariyer oluyor. Yani afedersiniz biz yıllarca bu ülkede tipki sürü iç çamaşırlı kadın izledik, insan izledik nısıf kilitsiz küreksiz. Ego inancımı yaşayarak ve özlük dinimin emrettiği şeyi adına getirerek, Cenabıhak’ın emrini yerine getirerek işimi yapmaya çalışıyorum ve kişi çevremden, uzak, mail, bilinen bilmedik bir sürü çevrelerden veto yiyorum. Hakeza saçma madde olurmu, şüphesiz tipki türe?

BINDI GÖRMÜYORUM

Ben oramı buramı sergileme ederek işimi yapmıyorum. Yıllar geçmiş de yapmıyordum demincek üstelik yapmıyorum. Ben inancımı yaşayarak işimi yapmaya sürmek istiyorum. Bu konu ile ilgili dahi bir lahzada dakikasında tek kimseden on paralık tipkisi şekilde bindi görmüyorum…

‘TRT’YE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

TRT’ye da hakkımı helal etmiyorum. Annem üstelik etmemişti. Benim 9 aydır iki projem bekletiliyor, abuk sabuk sebeplerden çevre. Hassaten oradaki bir topluluk rahatlık sahibi şahıslar birlikte ‘Niran Ünsal bozukluk orada sahneye çıkıyor’?’ diyormuş. Sizin bana bunu söylemeye hangi hakkınız var? 25 insanın sorumluluğu var üzerimde. Siz hakeza birşeyi söylemeye kendiniz nasıl hak biliyorsunuz? Siz kimsiniz Allah aşkına?”

Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın