Niran Ünsal sahneye işte böyle imdi!

Milliyet’te meydan alan habere göre Bodrum’dahi eskimemiş yılda Niran Ünsal tayf aldı. Peruk ile sahneye çıkan artist, Bodrumluları coşturdu.

Bir otelde hayal alan Ünsal, programı öncesinde yaptığı açıklamada, “Herkese bahtiyar fazlalaşan metin sevdikleriyle bire bir arada olacağı evire çevire benzeri sene istek ettiğini” söyledi.

İŞİMİ YAPMAYA BITMEME EDİYORUM

Sahneye pekâlâ çıkacağı konusuna da değinen Ünsal, “Bağımlı ki türbanla sahneye çıkmıyorum. Dünyada dahi, Türkiye’de dahi hiçbir tayf sanatları ve görsel sanatlar ile ilgilenen ve nesep anlamda inancını dinç insanlar, türbanla sahneye çıkmıyorlar. Zımnında ben üstelik değişik peruklar, aksesuarlar ile sahneye çıkıyorum. İşimi yapmaya bitmeme ediyorum” dedi.

YENİ YILI SESİ ÜZERE AYVA YİYEREK KARŞILADI

Açıklamasını elinde ayva ile işleyen artist Ünsal, “Sahneye çıkmadan önce katiyen ayva yiyorum. Gürültülü tellerini temizlediği amaciyla ayva çokça yararlıdır” dedi.

Peşi Sıra sahneye çıkmaya hazırlanan Ünsal, hayranları ile yadigâr fotoğrafı çektirmeyi boşlama etmedi.

Ünsal sahneye 2013 yılında hayatını kaybeden Müslüm Gürses’in “Hangimiz Sevmedik” şarkısı ile daha çok. “Zenci Saçı” ile de hayalet performansına bitmeme eden Ünsal, bakir ve eski albümlerindeki şarkılarında düz verdi.

Bir Cevap Yazın