Niran Ünsal’lı limitsiz içkili yılbaşı programı!

Medyaradar’da düz düz habere göre Haziran ayında katıldığı ayrımsız canlı yayında tesettüre girdiğini duyuran şarkıcı Niran Ünsal geçtiğimiz hafta katıldığı tıpkı bambaşka televizyon programında “Kapandığı için iş bulamadığını” söylemişti ama sevenleri Niran Ünsal’ı limitsiz içkili programla izleyebilecek!

Niran Ünsal “Yani ben Allah’ın emrini adına getirdiğim üzere, Türkiye’dahi şöyle bire bir algı var; ‘sen örtündün benzeri kenara çekil çıktı, bu işi etme.’ Bu işi etme diyorsunuz evet bile benim etrafımdaki tümce bu konu ile ait bana handikap oluyor. Yani affedersiniz biz yıllarca bu ülkede aynı güruh bağırsak çamaşırlı avrat izledik, koca izledik yarı bariz. Ego inancımı yaşayarak ve öz dinimin emrettiği şeyi hesabına getirerek, Allah’ın emrini namına getirerek işimi yapmaya çalışıyorum ve özlük çevremden, ırak, yakın, bilinen bilmedik bir derinti çevrelerden veto yiyorum. Hakeza absürt öz tamam mu, zahir ayrımsız hak?” diye konuşmuştu.

NİRAN ÜNSAL İSYANLARDA (VIDEO)

Sahneye dönüşü yılan hikayesine dönen hanende Niran Ünsal’ın ismi son olarak yılbaşındaki bir organizasyonla gündeme geldi. Niran Ünsal’ın Bodrum’daki tıpkı mekanda yılbaşı gecesi görüntü alacağı öğrenildi. Ünsal’ın manzara alacağı otelin yılbaşı rezervasyonu ise şimdiden ağır bağ görmeye başladı.

Programın limitsiz içkili oluşu ilgi çekerken, tesettüre giren Niran Ünsal’ın bu programa başı engelsiz evet dahi peruklu şekilde katılması bekleniyor. Niran Ünsal daha ilk da bir apayrı programa gine tesettürsüz namına katılmış ve çok konuşulmuştu. Niran Ünsal’ın sahneye perukla mı yoksa peruksuz mu çıkacağı elan bilinmese da organizatörlerin çalışması evet durumda. Otelin internet sitesinden yapılan duyuruda; Niran Ünsal’ın birlikte oryantal showların de programda düzlük alacağı duyuruldu. Limitsiz şarap servisinin de olduğu programın ücreti ise açıklanmadı.

Bir Cevap Yazın